Kampprogram 2021 lør

Kampprogram lørdag 06. nov. 2021:

 

Tidspunkt Bane Klasse/ pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 06.11. kl. 1000 1 B1/A1-01 EY Stavanger 1 - PWC Agder
Lørdag 06.11. kl. 1000 2 B1/A1-03 Rønning 1 - Arnadal
Lørdag 06.11. kl. 1000 3 B1/A1-05 PWC Stavanger 1 - KSI Futsal 2
Lørdag 06.11. kl. 1000 4 B1/A1-07 JIL 1 - KSI Futsal 3
Lørdag 06.11. kl. 1015 1 B1/A1-01 Drus FK - Tungvekt
Lørdag 06.11. kl. 1015 2 B1/A1-03 JIL 2 - Sjøbua
Lørdag 06.11. kl. 1015 3 B1/A1-05 Rønning 4 - EY Agder
Lørdag 06.11. kl. 1015 4 B1/A1-07 Lie Blikk - Rønning 5
Lørdag 06.11. kl. 1030 1 B1/A1-02 Norconsult - KSI Futsal 1
Lørdag 06.11. kl. 1030 2 B1/A1-04 Vollen FK - FotballAnyone?
Lørdag 06.11. kl. 1030 3 B1/A1-06 Tigergutta 1 - Postnord KK
Lørdag 06.11. kl. 1030 4 B1/A1-08 Rønning 2 - Tigergutta 2
Lørdag 06.11. kl. 1045 1 B1/A1-02 EY Stavanger 2 - Rønning 3
Lørdag 06.11. kl. 1045 2 B1/A1-04 KRS37 - PWC Stavanger 2
Lørdag 06.11. kl. 1045 3 B1/A1-06 Dukati - Jags Oldboys
Lørdag 06.11. kl. 1045 4 B1/A1-08 FC Koki - EY Stavanger 3
Lørdag 06.11. kl. 1100 1 B1/A1-01 Tungvekt - EY Stavanger 1
Lørdag 06.11. kl. 1100 2 B1/A1-03 Sjøbua - Rønning 1
Lørdag 06.11. kl. 1100 3 B1/A1-05 EY Agder - PWC Stavanger 1
Lørdag 06.11. kl. 1100 4 B1/A1-08 Rønning 2 - Sig. Halvorsen
Lørdag 06.11. kl. 1115 1 B1/A1-01 PWC Agder - Drus FK
Lørdag 06.11. kl. 1115 2 B1/A1-03 Arnadal - JIL 2
Lørdag 06.11. kl. 1115 3 B1/A1-05 KSI Futsal 2 - Rønning 4
Lørdag 06.11. kl. 1115 4 B1/A1-07 XR - JIL 1
Lørdag 06.11. kl. 1130 1 B1/A1-02 Rønning 3 - Norconsult
Lørdag 06.11. kl. 1130 2 B1/A1-04 PWC Stavanger 2 - Vollen FK
Lørdag 06.11. kl. 1130 3 B1/A1-06 Stig og Di - Tigergutta 1
Lørdag 06.11. kl. 1130 4 B1/A1-08 EY Stavanger 3 - Rønning 2
Lørdag 06.11. kl. 1145 1 B1/A1-02 KSI Futsal 1 - EY Stavanger 2
Lørdag 06.11. kl. 1145 2 B1/A1-04 FotballAnyone? - KRS37
Lørdag 06.11. kl. 1145 3 B1/A1-06 Postnord KK - Dukati
Lørdag 06.11. kl. 1145 4 B1/A1-08 Tigergutta 2 - FC Koki
Lørdag 06.11. kl. 1200 1 B1/A1-01 Drus FK - EY Stavanger 1
Lørdag 06.11. kl. 1200 2 B1/A1-03 JIL 2 - Rønning 1
Lørdag 06.11. kl. 1200 3 B1/A1-05 Rønning 4 - PWC Stavanger 1
Lørdag 06.11. kl. 1200 4 B4 GSI Jags Miks - EY Agder Miks
Lørdag 06.11. kl. 1215 1 B1/A1-01 PWC Agder - Tungvekt
Lørdag 06.11. kl. 1215 2 B1/A1-03 Arnadal - Sjøbua
Lørdag 06.11. kl. 1215 3 B1/A1-05 KSI Futsal 2 - EY Agder
Lørdag 06.11. kl. 1215 4 B1/A1-07 Rønning 5 - KSI Futsal 3
Lørdag 06.11. kl. 1230 1 B1/A1-02 EY Stavanger 2 - Norconsult
Lørdag 06.11. kl. 1230 2 B1/A1-04 KRS37 - Vollen FK
Lørdag 06.11. kl. 1230 3 B1/A1-06 Dukati - Stig og Di
Lørdag 06.11. kl. 1230 4 B4 GSI Jags Miks - PWC Agder Miks
Lørdag 06.11. kl. 1245 1 B1/A1-02 Rønning 3 - KSI Futsal 1
Lørdag 06.11. kl. 1245 2 B1/A1-04 PWC Stavanger 2 - FotballAnyone?
Lørdag 06.11. kl. 1245 3 B1/A1-06 Postnord KK - Jags Oldboys
Lørdag 06.11. kl. 1245 4 B1/A1-07 Lie Blikk - JIL 1
Tidspunkt Bane Klasse/ pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 06.11. kl. 1300 1 B2/A2-01 EY Stavanger Damer - Sira Amatørlag 2
Lørdag 06.11. kl. 1300 2 B2/A2-01 Norconsult Damer - Gimletroll 3
Lørdag 06.11. kl. 1300 3 B1/A1-07 KSI Futsal 3 - XR
Lørdag 06.11. kl. 1300 4 B4 EY Agder Miks - PWC Agder Miks
Lørdag 06.11. kl. 1315 1 B2/A2-02 CB Damer - KSI Futsal 1
Lørdag 06.11. kl. 1315 2 B2/A2-02 Gimletroll 2 - PWC Stav. Damer
Lørdag 06.11. kl. 1315 3 B3 NOV/MhWirth - Nikkelverket
Lørdag 06.11. kl. 1315 4 B1/A1-07 Rønning 5 - JIL 1
Lørdag 06.11. kl. 1330 1 B2/A2-03 Sira Amatørlag 1 - Vindbjart
Lørdag 06.11. kl. 1330 2 B2/A2-03 Gimletroll 1 - KSI Futsal 2
Lørdag 06.11. kl. 1330 3 B1/A1-07 KSI Futsal 3 - Lie Blikk
Lørdag 06.11. kl. 1330 4 B4 PWC Agder Miks - GSI Jags Miks
Lørdag 06.11. kl. 1345 1 B2/A2-01 Gimletroll 3 - EY Stavanger Damer
Lørdag 06.11. kl. 1345 2 B2/A2-01 Sira Amatørlag 2 - Norconsult Damer
Lørdag 06.11. kl. 1345 3 B3 Kristiansand Viet FC - NOV/MhWirth
Lørdag 06.11. kl. 1345 4 B1/A1-08 EY Stavanger 3 - Sig. Halvorsen
Lørdag 06.11. kl. 1400 1 B2/A2-02 PWC Stav. Damer - CB Damer
Lørdag 06.11. kl. 1400 2 B2/A2-02 KSI Futsal 1 - Gimletroll 2
Lørdag 06.11. kl. 1400 3 B1/A1-07 Rønning 5 - XR
Lørdag 06.11. kl. 1400 4 B4 EY Agder Miks - GSI Jags Miks
Lørdag 06.11. kl. 1415 1 B2/A2-03 KSI Futsal 2 - Sira Amatørlag 1
Lørdag 06.11. kl. 1415 2 B2/A2-03 Vindbjart - Gimletroll 1
Lørdag 06.11. kl. 1415 3  B3 Nikkelverket -  Kristiansand Viet FC
Lørdag 06.11. kl. 1415 4 B1/A1-08 Sig. Halvorsen - Tigergutta 2
Lørdag 06.11. kl. 1430 1 B2/A2-01 Norconsult Damer - EY Stavanger Damer
Lørdag 06.11. kl. 1430 2 B2/A2-01 Sira Amatørlag 2 - Gimletroll 3
Lørdag 06.11. kl. 1430 3 B1/A1-07 XR - Lie Blikk
Lørdag 06.11. kl. 1430 4 B4 PWC Agder Miks - EY Agder Miks
Lørdag 06.11. kl. 1445 1 B2/A2-02 Gimletroll 2 - CB Damer
Lørdag 06.11. kl. 1445 2 B2/A2-02 KSI Futsal 1 - PWC Stav. Damer
Lørdag 06.11. kl. 1445 3  B1/A1-06 Tigergutta 1 -  Dukati
Lørdag 06.11. kl. 1445 4 B1/A1-08 Rønning 2 - FC Koki
Lørdag 06.11. kl. 1500 1 B2/A2-03 Gimletroll 1 - Sira Amatørlag 1
Lørdag 06.11. kl. 1500 2 B2/A2-03 Vindbjart - KSI Futsal 2
Lørdag 06.11. kl. 1500 3     -  
Lørdag 06.11. kl. 1500 4 B1/A1-08 Tigergutta 2 - EY Stavanger 3
Lørdag 06.11. kl. 1515 1  B1/A1-06  Stig og Di  -  Jags Oldboys
Lørdag 06.11. kl. 1515 2     -  
Lørdag 06.11. kl. 1515 3 B3 Nikkelverket   NOV/MhWirth
Lørdag 06.11. kl. 1515 4 B1/A1-08 Sig. Halvorsen - FC Koki
Lørdag 06.11. kl. 1530 1 B2/A2 Kvartfinale 1 -  
Lørdag 06.11. kl. 1530 2 B2/A2 Kvartfinale 2 -  
Lørdag 06.11. kl. 1530 3 B2/A2 Kvartfinale 3 -  
Lørdag 06.11. kl. 1530 4 B2/A2 Kvartfinale 4    
Lørdag 06.11. kl. 1545 1  B1/A1-06  Stig og Di  -  Postnord KK
Lørdag 06.11. kl. 1545 2  B1/A1-06  Jags Oldboys  -  Tigergutta 1
Lørdag 06.11. kl. 1545 3 B3  NOV/MhWirth  -  Kristiansand Viet FC
Lørdag 06.11. kl. 1545 4      -  
Tidspunkt Bane Klasse/ pulje Hjemmelag  - Bortelag
Lørdag 06.11. kl. 1600 1        
Lørdag 06.11. kl. 1600 2 B2/A2 Semifinale 1 -  
Lørdag 06.11. kl. 1600 3        
Lørdag 06.11. kl. 1600 4 B2/A2 Semifinale 2 -  
Lørdag 06.11. kl. 1615 1     -  
Lørdag 06.11. kl. 1615 2     -  
Lørdag 06.11. kl. 1615 3  B3 Kristiansand Viet FC -  Nikkelverket
Lørdag 06.11. kl. 1615 4     -  
Lørdag 06.11. kl. 1630 1     -  
Lørdag 06.11. kl. 1630 2     -  
Lørdag 06.11. kl. 1630 3     -  
Lørdag 06.11. kl. 1630 4 B2/A2 Finale -  

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Fredrik Fredriksen | Svar 01.11.2021 17:40

Vi har puljeinndeling og kampoppsett klart, men noen som skal lese korrektur i kveld. Hvis det ikke oppdages noen feil blir det lagt ut i morgen.

Kim Tommy Holberg 01.11.2021 18:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.

Cr | Svar 01.11.2021 16:52

Kommer ikke kampprogram idag?

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

06.11 | 18:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

...
01.11 | 18:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.

...
01.11 | 17:40

Vi har puljeinndeling og kampoppsett klart, men noen som skal lese korrektur i kveld. Hvis det ikke oppdages noen feil blir det lagt ut i morgen.

...
01.11 | 16:52

Kommer ikke kampprogram idag?

...
Du liker denne siden