Kampprogram 2021 søn

Kampprogram søndag 07. nov. 2021:

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Søndag 07.11. kl. 1000 1 S1 Tigergutta 2 - EY Agder
Søndag 07.11. kl. 1000 2 S2 KSI Futsal 3 - Tigergutta 1
Søndag 07.11. kl. 1000 3 S3 Dukati - JIL 1
Søndag 07.11. kl. 1000 4 S4 KSI Futsal 2 - FC Koki
Søndag 07.11. kl. 1020 1 S5 Vollen FK - Tungvekt
Søndag 07.11. kl. 1020 2 S6 Arnadal - KSI Futsal 1
Søndag 07.11. kl. 1020 3 S7 JIL 2 - Norconsult
Søndag 07.11. kl. 1020 4 S8 PWC Agder - KRS37
Søndag 07.11. kl. 1040 1 S1 EY Stavanger 1 - EY Agder
Søndag 07.11. kl. 1040 2 S2 Tigergutta 1 - Rønning 3
Søndag 07.11. kl. 1040 3 S3 JIL 1 - Rønning 1
Søndag 07.11. kl. 1040 4 S4 FC Koki - PWC Stavanger 2
Søndag 07.11. kl. 1100 1 S5 Tungvekt - PWC Stavanger 1
Søndag 07.11. kl. 1100 2 S6 KSI Futsal 1 - Jags Oldboys
Søndag 07.11. kl. 1100 3 S7 XR - Norconsult
Søndag 07.11. kl. 1100 4 S8 Sig Halvorsen - KRS37
Søndag 07.11. kl. 1120 1 S1 EY Stavanger 1 - Tigergutta 2
Søndag 07.11. kl. 1120 2 S2 Rønning 3 - KSI Futsal 3
Søndag 07.11. kl. 1120 3 S3 Rønning 1 - Dukati
Søndag 07.11. kl. 1120 4 S4 PWC Stavanger 2 - KSI Futsal 2
Søndag 07.11. kl. 1140 1 S5 Vollen FK - PWC Stavanger 1
Søndag 07.11. kl. 1140 2 S6 Jags Oldboys - Arnadal
Søndag 07.11. kl. 1140 3 S7 XR - JIL 2
Søndag 07.11. kl. 1140 4 S8 Sig Halvorsen - PWC Agder
Søndag 07.11. kl. 1200 1        
Søndag 07.11. kl. 1200 2 Kvart 1 Vinner S1 - Vinner S4
Søndag 07.11. kl. 1200 3        
Søndag 07.11. kl. 1200 4 Kvart 2 Vinner S2 - Vinner S3
Søndag 07.11. kl. 1220 1        
Søndag 07.11. kl. 1220 2 Kvart 3 Vinner S5 - Vinner S8
Søndag 07.11. kl. 1220 3        
Søndag 07.11. kl. 1220 4 Kvart 4 Vinner S6 - Vinner S7
Søndag 07.11. kl. 1240 1        
Søndag 07.11. kl. 1240 2 Semi 1 Vinner kvart 1 - Vinner kvart 2
Søndag 07.11. kl. 1240 3        
Søndag 07.11. kl. 1240 4     -  
Søndag 07.11. kl. 1300 1        
Søndag 07.11. kl. 1300 2 Semi 2 Vinner kvart 3 - Vinner kvart 4
Søndag 07.11. kl. 1300 3        
Søndag 07.11. kl. 1300 4        
Søndag 07.11. kl. 1320 1     -  
Søndag 07.11. kl. 1320 2     -  
Søndag 07.11. kl. 1320 3     -  
Søndag 07.11. kl. 1320 4     -  
Søndag 07.11. kl. 1340 1     -  
Søndag 07.11. kl. 1340 2   Finale -  
Søndag 07.11. kl. 1340 3     -  
Søndag 07.11. kl. 1340 4     -  

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Jon Kristian Aasen | Svar 06.11.2021 18:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

06.11 | 18:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

...
01.11 | 18:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.

...
01.11 | 17:40

Vi har puljeinndeling og kampoppsett klart, men noen som skal lese korrektur i kveld. Hvis det ikke oppdages noen feil blir det lagt ut i morgen.

...
01.11 | 16:52

Kommer ikke kampprogram idag?

...
Du liker denne siden