Kampprogram 2015 søn

Kampprogram 2015 søndag

Kampprogram søndag:

Tidspunkt bane kamp kampnr hjemmelag - bortelag
søndag 09.11. kl. 1000 1 Avsl.kamper B01 Vinner pulje B1-01 - Nr. 2 pulje B1-06
søndag 09.11. kl. 1000 2 Avsl.kamper B02 Nr. 2 pulje B1-07 - Vinner pulje B1-02
søndag 09.11. kl. 1000 3 Avsl.kamper B03 Vinner pulje B1-03 - Nr. 2 pulje B1-08
søndag 09.11. kl. 1000 4 Avsl.kamper B04 Nr. 2 pulje B1-09 - Vinner pulje B1-04
søndag 09.11. kl. 1020 1 Avsl.kamper B05 Vinner pulje B1-05 - Nr. 2 pulje B1-10
søndag 09.11. kl. 1020 2 Avsl.kamper B06 Nr. 2 pulje B1-01 - Vinner pulje B1-06
søndag 09.11. kl. 1020 3          
søndag 09.11. kl. 1020 4 Avsl.kamper B07 Vinner pulje B1-07 - Nr. 2 pulje B1-02
søndag 09.11. kl. 1040 1 Avsl.kamper B08 Nr. 2 pulje B1-03 - Vinner pulje B1-08
søndag 09.11. kl. 1040 2 Avsl.kamper B09 Vinner pulje B1-09 - Nr. 2 pulje B1-04
søndag 09.11. kl. 1040 3          
søndag 09.11. kl. 1040 4 Avsl.kamper B10 Nr. 2 pulje B1-05 - Vinner pulje B1-10
søndag 09.11. kl. 1100 1 Avsl.kamper B11 Vinner kamp B01 - Vinner kamp B04
søndag 09.11. kl. 1100 2 Avsl.kamper B12 Vinner kamp B02 - Vinner kamp B05
søndag 09.11. kl. 1100 3          
søndag 09.11. kl. 1100 4 Avsl.kamper B13 Vinner kamp B03 - Vinner kamp B06
søndag 09.11. kl. 1120 1          
søndag 09.11. kl. 1120 2 Avsl.kamper B14 Vinner kamp B10 - Vinner kamp B07
søndag 09.11. kl. 1120 3          
søndag 09.11. kl. 1120 4 Avsl.kamper B15 Vinner kamp B09 - Vinner kamp B08
søndag 09.11. kl. 1140 1 Avsl.kamper   5 vinnere av kamp B12-B16 går til kvartfinale
søndag 09.11. kl. 1140 2     Ett av taperlagene trekkes videre
søndag 09.11. kl. 1140 3     De 4 øvrige taperlagene møtes i straffespark
søndag 09.11. kl. 1140 4     hvor to av lagene går til kvartfinale
søndag 09.11. kl. 1200 1 kvartfinale B16      
søndag 09.11. kl. 1200 2 kvartfinale B17      
søndag 09.11. kl. 1200 3 kvartfinale B18      
søndag 09.11. kl. 1200 4 kvartfinale B19      
søndag 09.11. kl. 1235 1          
søndag 09.11. kl. 1235 2 semifinale B20 Vinner kamp B16 - Vinner kamp B19
søndag 09.11. kl. 1235 3          
søndag 09.11. kl. 1235 4 semifinale B21 Vinner kamp B17 - Vinner kamp B18
søndag 09.11. kl. 1310 1          
søndag 09.11. kl. 1310 2 finale B22 Vinner kamp B20 - Vinner kamp B21
søndag 09.11. kl. 1310 3          
søndag 09.11. kl. 1310 4          

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden