Skagerakturneringen
Puljeinndeling pr. 29.10.2016

Puljeoppsett versjon 2 - redigert 30.10.2016

BEDRIFT KLASSE 1 MENN

Bedrift klasse 1 menn har 41 påmeldte lag fordelt på 10 puljer.

Pulje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 og 8 spiller innledende puljespill lørdag mellom kl. 09.00 og kl. 12.00.

Pulje 9 og 10 spiller innledende puljespill mellom kl. 14.45 og kl. 18.00.  

De to beste lagene i hver pulje går videre til sluttspillkamper, 1/8 delsfinaler, kvartfinaler, semifinaler og finale søndag fra kl. 10.00 og utover.

Pulje 1   Pulje 2   Pulje 3   Pulje 4
Vollen FK   STAPRO   PWC 1   Bavaria 1
XR Visuell Komm.   NOV   Norconsult Boy Toys   Setesdalslaget
Grude Bygg   Rønning 2   Minde   EY 2
Rønning 1   GSI Jags 1   Lie Blikk   GSI-Jags 2
Pulje 5 Pulje 6 Pulje 7 Pulje 8
M&G Elektro EY 1 Bavaria 2 Fakta Bygg
Vitrum Old Stars The Renovates A-larm Coca Norge
GSI Jags 3 Dukati FC Knekten PWC 2
Rønning 3 LV Sushi Tveit & Hafnor P. Undheim
  Pulje 9 Pulje 10
Bryne Rør Halråde
FMC Biopolymer Fotball Anyone?
Stig og di Sig Halvorsen
Møller Bil Vectura
The Gunners


BEDRIFT KLASSE 2 KVINNER

10 lag spiller møtes til puljespill fra kl. 1215 på lørdag.

De to beste lagene i hver pulje spiller semifinale, deretter finale.

Pulje 1 Pulje 2
EY 1 GSI Lady-Jags
Oddemarka Figgjo koner 1
Figgjo koner 2 Jens
EGC Norconsult Sjokoladejentene
SFF Fevang


BEDRIFT KLASSE 3 OLDBOYS

6 påmeldte lag møtes til seriespill lørdag mellom kl. 15.30 og kl. 18.00.

 

  Serie
Vectura og Arcusgruppen
Birger N. Haug
TIF
Rett-Bygg 
Stig og di
Visma Flyers


BEDRIFT KLASSE 4 MIKS

5 påmeldte lag møtes til seriespill lørdag mellom kl. 15.30 og kl. 18.00.

Serie
Egersund Gul og Blå 1
Egersund Gul og Blå 2
Egersund Gul og Blå 3
GSI-Jags Mix
Norconsult Smågodt

AKTIV KLASSE 1 MENN

8 lag møtes til puljespill fra kl. 1215 på lørdag.

De to beste lagene i hver pulje spiller semifinale, deretter finale.

Pulje 1 Pulje 2
Kvitsøy 1 Kvitsøy 2
Arnadal 2 Arnadal 1
Hovsherad 1 Hovsherad 2
Kvitsøy 3 Bakke IF 


AKTIV KLASSE 2 KVINNER

7 lag spiller møtes til puljespill etter kl. 1215 på lørdag.

Pulje 2 spiller dobbelt serie i puljen, pulje 1 spiller enkel serie.

De to beste lagene i puljene spiller semifinaler, og deretter finale. 

Pulje 1 Pulje 2
Borg Øvrebø Ladies
Vindbjart FK Flekkefjord FK
Tonstad 1 Tonstad 2
Torridal IL  

 


Nyeste kommentarer

29.10 | 08:14

Puljeinndeling og kampoppsett vil være klart ca. en uke før turneringen starter, dvs. i løpet av kommende helg.

...
28.10 | 21:23

hei,korti blir gruppespillet lagt ut for neste turnering den 8-10november?

...
26.09 | 19:13

Bedriftsidretten har også en turnering andre helg i februar 2020 i Sørlandshallen.

...
26.09 | 19:11

Hei, under bildet på forsiden står det at turneringen arrangeres 08.-10.nov. Under påmelding finner du kontaktinfo. Klikk på fanene for mer oppdatert info.

...