Kampprogram 2018 lørdag

OPPDATERT PR. 08.11.2018:

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 10.11. kl. 1000 1 B1-01 Møller Bil Egersund - PWC Kr.sand 1
Lørdag 10.11. kl. 1000 2 B1-03 B52 - Blueheart Team
Lørdag 10.11. kl. 1000 3 B1-05 Vitrum - Norconsult 1
Lørdag 10.11. kl. 1000 4 B1-07 GSI-Jags 2 - Stig og di
Lørdag 10.11. kl. 1015 1 B1-01 Hovsherad - Norconsult 2
Lørdag 10.11. kl. 1015 2 B1-04 Jæder - Har du gang
Lørdag 10.11. kl. 1015 3 B1-05 Time Elektro - PWC Stavanger 1
Lørdag 10.11. kl. 1015 4 B1-08 EY 1 - JIL Stavanger
Lørdag 10.11. kl. 1030 1 B1-02 Rønning 3 - Lokomotiv Springskalle
Lørdag 10.11. kl. 1030 2 B1-03 Forza Arendal - Blueheart Team
Lørdag 10.11. kl. 1030 3 B1-06 NOV - EY 2
Lørdag 10.11. kl. 1030 4 B1-07 Stig og di - Rønning 5
Lørdag 10.11. kl. 1045 1 B1-02 Minde - GSI Jags 1
Lørdag 10.11. kl. 1045 2 B1-04 PWC Kr.sand 2 - Rønning 2
Lørdag 10.11. kl. 1045 3 B1-06 P. Undheim - Rønning 1
Lørdag 10.11. kl. 1045 4 B1-08 KSI Futsal - Rønning 4
Lørdag 10.11. kl. 1100 1 B1-01 Norconsult 2 - Møller Bil Egersund
Lørdag 10.11. kl. 1100 2 B1-03 B52 - Forza Arendal
Lørdag 10.11. kl. 1100 3 B1-05 PWC Stavanger 1 - Vitrum
Lørdag 10.11. kl. 1100 4 B1-07 Rønning 5 - GSI-Jags 2
Lørdag 10.11. kl. 1115 1 B1-01 PWC Kr.sand 1 - Hovsherad
Lørdag 10.11. kl. 1115 2 B1-04 Rønning 2 - Jæder
Lørdag 10.11. kl. 1115 3 B1-05 Norconsult 1 - Time Elektro
Lørdag 10.11. kl. 1115 4 B1-08 Rønning 4 - EY 1
Lørdag 10.11. kl. 1130 1 B1-02 GSI Jags 1 - Rønning 3
Lørdag 10.11. kl. 1130 2 B1-03 Blueheart Team - Forza Arendal
Lørdag 10.11. kl. 1130 3 B1-06 Rønning 1 - NOV
Lørdag 10.11. kl. 1130 4 B1-07 GSI-Jags 2 - Rønning 5
Lørdag 10.11. kl. 1145 1 B1-02 Lokomotiv Springskalle - Minde
Lørdag 10.11. kl. 1145 2 B1-04 Har du gang - PWC Kr.sand 2
Lørdag 10.11. kl. 1145 3 B1-06 EY 2 - P. Undheim
Lørdag 10.11. kl. 1145 4 B1-08 JIL Stavanger - KSI Futsal
Lørdag 10.11. kl. 1200 1 B1-01 Hovsherad - Møller Bil Egersund
Lørdag 10.11. kl. 1200 2 B1-03 Forza Arendal - B52
Lørdag 10.11. kl. 1200 3 B1-05 Time Elektro - Vitrum
Lørdag 10.11. kl. 1200 4 B1-07 Stig og di - GSI-Jags 2
Lørdag 10.11. kl. 1215 1 B1-01 PWC Kr.sand 1 - Norconsult 2
Lørdag 10.11. kl. 1215 2 B1-04 PWC Kr.sand 2 - Jæder
Lørdag 10.11. kl. 1215 3 B1-05 Norconsult 1 - PWC Stavanger 1
Lørdag 10.11. kl. 1215 4 B1-08 JIL Stavanger - Rønning 4
Lørdag 10.11. kl. 1230 1 B1-02 Minde - Rønning 3
Lørdag 10.11. kl. 1230 2 B1-03 Blueheart Team - B52
Lørdag 10.11. kl. 1230 3 B1-06 EY 2 - Rønning 1
Lørdag 10.11. kl. 1230 4 B1-07 Rønning 5 - Stig og di
Lørdag 10.11. kl. 1245 1 B1-02 GSI Jags 1 - Lokomotiv Springskalle
Lørdag 10.11. kl. 1245 2 B1-04 Rønning 2 - Har du gang
Lørdag 10.11. kl. 1245 3 B1-06 P. Undheim - NOV
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 10.11. kl. 1245 4 B1-08 EY 1 - KSI Futsal
Lørdag 10.11. kl. 1300 1 B1-09 FMC Biopolymer - Schlumberger
Lørdag 10.11. kl. 1300 2 B2-01 EGC - Gimletroll 1
Lørdag 10.11. kl. 1300 3 B4-01 Egersund Group 1 - Egersund Gul og Blå 2
Lørdag 10.11. kl. 1300 4 B2-02 EY - GSI Lady Jags
Lørdag 10.11. kl. 1315 1 B1-09 Arnadal 2 - Øster Hus 3
Lørdag 10.11. kl. 1315 2 B2-01 Våg - Norconsult
Lørdag 10.11. kl. 1315 3        
Lørdag 10.11. kl. 1315 4 B2-02 Gimletroll 2 - Kånelaget på Figgjo
Lørdag 10.11. kl. 1330 1 B1-10 Arnadal 1 - Vollen FK
Lørdag 10.11. kl. 1330 2 B1-11 Øster Hus 1 - VN Kameratene
Lørdag 10.11. kl. 1330 3 B4-01 Jæder Miks - Egersund Group 1
Lørdag 10.11. kl. 1330 4 B4-02 Egersund Gul og Blå 1 - Pippin
Lørdag 10.11. kl. 1345 1 B1-10 Øster Hus 2 - R2S Elektro
Lørdag 10.11. kl. 1345 2 B1-11 Tananger Pizza og Trav - Tomle & Co
Lørdag 10.11. kl. 1345 3        
Lørdag 10.11. kl. 1345 4 B2-02 Kånelaget på Figgjo - EY
Lørdag 10.11. kl. 1400 1 B1-09 Øster Hus 3 - FMC Biopolymer
Lørdag 10.11. kl. 1400 2 B2-01 Norconsult - EGC
Lørdag 10.11. kl. 1400 3 B4-01 Egersund Gul og Blå 2 - Jæder Miks
Lørdag 10.11. kl. 1400 4 B4-02 Egersund Group 2 - Pippin
Lørdag 10.11. kl. 1415 1 B1-09 Schlumberger - Arnadal 2
Lørdag 10.11. kl. 1415 2 B2-01 Gimletroll 1 - Våg
Lørdag 10.11. kl. 1415 3        
Lørdag 10.11. kl. 1415 4 B2-02 GSI Lady Jags - Gimletroll 2
Lørdag 10.11. kl. 1430 1 B1-10 R2S Elektro - Arnadal 1
Lørdag 10.11. kl. 1430 2 B1-11 Tomle & Co - Øster Hus 1
Lørdag 10.11. kl. 1430 3 B4 Vinner B4-01 - Beste 2'er
Lørdag 10.11. kl. 1430 4 B4-02 Egersund Gul og Blå 1 - Egersund Group 2
Lørdag 10.11. kl. 1445 1 B1-10 Vollen FK - Øster Hus 2
Lørdag 10.11. kl. 1445 2 B1-11 VN Kameratene - Tananger Pizza og Trav
Lørdag 10.11. kl. 1445 3 B4 Nr 3 i B4-01 - Nestbeste 2'er
Lørdag 10.11. kl. 1445 4        
Lørdag 10.11. kl. 1500 1 B1-09 Arnadal 2 - FMC Biopolymer
Lørdag 10.11. kl. 1500 2 B2-01 Våg - EGC
Lørdag 10.11. kl. 1500 3 B4 Beste 2'er - Vinner B4-02
Lørdag 10.11. kl. 1500 4 B2-02 Gimletroll 2 - EY
Lørdag 10.11. kl. 1515 1 B1-09 Schlumberger - Øster Hus 3
Lørdag 10.11. kl. 1515 2 B2-01 Gimletroll 1 - Norconsult
Lørdag 10.11. kl. 1515 3 B4 Nr 3 i B4-02 - Nestbeste 2'er
Lørdag 10.11. kl. 1515 4 B2-02 GSI Lady Jags - Kånelaget på Figgjo
Lørdag 10.11. kl. 1530 1 B1-10 Øster Hus 2 - Arnadal 1
Lørdag 10.11. kl. 1530 2 B1-11 Tananger Pizza og Trav - Øster Hus 1
Lørdag 10.11. kl. 1530 3 B4 Vinner B4-01 - Vinner B4-02
Lørdag 10.11. kl. 1530 4        
           
           
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 10.11. kl. 1545 1        
Lørdag 10.11. kl. 1545 2 B2 Semi 1 - Semi 1
Lørdag 10.11. kl. 1545 3 B4 Nr 3 i B4-02   Nr 3 i B4-01
Lørdag 10.11. kl. 1545 4 B2 Semi 2 - Semi 2
Lørdag 10.11. kl. 1600 1 B1-10 Vollen FK - R2S Elektro
Lørdag 10.11. kl. 1600 2 B1-11 VN Kameratene - Tomle & Co
Lørdag 10.11. kl. 1600 3        
Lørdag 10.11. kl. 1600 4        
Lørdag 10.11. kl. 1615 1        
Lørdag 10.11. kl. 1615 2        
Lørdag 10.11. kl. 1615 3        
Lørdag 10.11. kl. 1615 4 B2 Finale - Finale
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden