Skagerakturneringen

 Kampprogram versjon 31.10.2016:

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 05.11. kl. 0900 1 B1-01 Vollen FK - XR Visuell Komm.
Lørdag 05.11. kl. 0900 2 B1-03 PWC 1 - Norconsult Boy Toys
Lørdag 05.11. kl. 0900 3 B1-05 Vitrum Old Stars - GSI-Jags 3
Lørdag 05.11. kl. 0900 4 B1-07 Bavaria 2 - A-larm
Lørdag 05.11. kl. 0915 1 B1-01 Grude Bygg - Rønning 1
Lørdag 05.11. kl. 0915 2 B1-03 Minde - Lie Blikk
Lørdag 05.11. kl. 0915 3 B1-05 M&G Elektro - Rønning 3
Lørdag 05.11. kl. 0915 4 B1-07 FC Knekten - Tveit & Hafnor
Lørdag 05.11. kl. 0930 1 B1-02 STAPRO - NOV
Lørdag 05.11. kl. 0930 2 B1-04 GSI-Jags 2 - Setesdalslaget
Lørdag 05.11. kl. 0930 3 B1-06 The Renovaters - EY 1
Lørdag 05.11. kl. 0930 4 B1-08 Fakta Bygg - Coca Norge
Lørdag 05.11. kl. 0945 1 B1-02 Rønning 2 - GSI-Jags 1
Lørdag 05.11. kl. 0945 2 B1-04 EY 2 - Bavaria 1
Lørdag 05.11. kl. 0945 3 B1-06 Dukati - LV Sushi
Lørdag 05.11. kl. 0945 4 B1-08 PWC 2 - P. Undheim
Lørdag 05.11. kl. 1000 1 B1-01 Rønning 1 - Vollen FK
Lørdag 05.11. kl. 1000 2 B1-03 Lie Blikk - PWC 1
Lørdag 05.11. kl. 1000 3 B1-05 Rønning 3 - Vitrum Old Stars
Lørdag 05.11. kl. 1000 4 B1-07 Tveit & Hafnor - Bavaria 2
Lørdag 05.11. kl. 1015 1 B1-01 XR Visuell Komm. - Grude Bygg
Lørdag 05.11. kl. 1015 2 B1-03 Norconsult Boy Toys - Minde
Lørdag 05.11. kl. 1015 3 B1-05 GSI-Jags 3 - M&G Elektro
Lørdag 05.11. kl. 1015 4 B1-07 A-larm - FC Knekten
Lørdag 05.11. kl. 1030 1 B1-02 GSI-Jags 1 - STAPRO
Lørdag 05.11. kl. 1030 2 B1-04 Bavaria 1 - GSI-Jags 2
Lørdag 05.11. kl. 1030 3 B1-06 LV Sushi - The Renovaters
Lørdag 05.11. kl. 1030 4 B1-08 P. Undheim - Fakta Bygg
Lørdag 05.11. kl. 1045 1 B1-02 NOV - Rønning 2
Lørdag 05.11. kl. 1045 2 B1-04 Setesdalslaget - EY 2
Lørdag 05.11. kl. 1045 3 B1-06 EY 1 - Dukati
Lørdag 05.11. kl. 1045 4 B1-08 Coca Norge - PWC 2
Lørdag 05.11. kl. 1100 1 B1-01 Grude Bygg - Vollen FK
Lørdag 05.11. kl. 1100 2 B1-03 Minde - PWC 1
Lørdag 05.11. kl. 1100 3 B1-05 M&G Elektro - Vitrum Old Stars
Lørdag 05.11. kl. 1100 4 B1-07 FC Knekten - Bavaria 2
Lørdag 05.11. kl. 1115 1 B1-01 XR Visuell Komm. - Rønning 1
Lørdag 05.11. kl. 1115 2 B1-03 Norconsult Boy Toys - Lie Blikk
Lørdag 05.11. kl. 1115 3 B1-05 GSI-Jags 3 - Rønning 3
Lørdag 05.11. kl. 1115 4 B1-07 Tveit & Hafnor - A-larm
Lørdag 05.11. kl. 1130 1 B1-02 Rønning 2 - STAPRO
Lørdag 05.11. kl. 1130 2 B1-04 EY 2 - GSI-Jags 2
Lørdag 05.11. kl. 1130 3 B1-06 EY 1 - LV Sushi
Lørdag 05.11. kl. 1130 4 B1-08 Coca Norge - P. Undheim
Lørdag 05.11. kl. 1145 1 B1-02 GSI-Jags 1 - NOV
Lørdag 05.11. kl. 1145 2 B1-04 Bavaria 1 - Setesdalslaget
Lørdag 05.11. kl. 1145 3 B1-06 Dukati - The Renovaters
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 05.11. kl. 1145 4 B1-08 Fakta Bygg - PWC 2
Lørdag 05.11. kl. 1200 1 B2-01 GSI-Lady-Jags - Figgjo koner 1
Lørdag 05.11. kl. 1200 2 B2-02 EY 1 - Oddemarka
Lørdag 05.11. kl. 1200 3 A2-02 Øvrebø Ladies - Flekkefjord FK
Lørdag 05.11. kl. 1200 4 A2-01 Borg - Vindbjart FK
Lørdag 05.11. kl. 1215 1 B2-01 Jens - Norconsult Sjokoladejentene
Lørdag 05.11. kl. 1215 2 B2-02 Figgjo koner 2 - EGC
Lørdag 05.11. kl. 1215 3 A1-01 Hovsherad 1 - Arnadal 2
Lørdag 05.11. kl. 1215 4 A2-01 Tonstad 1 - Torridal IL
Lørdag 05.11. kl. 1230 1 B2-01 Fevang - GSI-Lady-Jags
Lørdag 05.11. kl. 1230 2 B2-02 SFF - EY 1
Lørdag 05.11. kl. 1230 3 A1-02 Hovsherad 2 - Arnadal 1
Lørdag 05.11. kl. 1230 4 A2-02 Øvrebø Ladies - Tonstad 2
Lørdag 05.11. kl. 1245 1 B2-01 Figgjo koner 1 - Jens
Lørdag 05.11. kl. 1245 2 B2-02 Oddemarka - Figgjo koner 2
Lørdag 05.11. kl. 1245 3 A1-01 Arnadal 2 - Kvitsøy 3
Lørdag 05.11. kl. 1245 4 A1-02 Kvitsøy 2 - Bakke IF
Lørdag 05.11. kl. 1300 1 B2-01 Norconsult Sjokoladejentene - Fevang
Lørdag 05.11. kl. 1300 2 B2-02 EGC - SFF
Lørdag 05.11. kl. 1300 3 A1-01 Hovsherad 1 - Kvitsøy 1
Lørdag 05.11. kl. 1300 4 A2-01 Torridal IL - Borg
Lørdag 05.11. kl. 1315 1 B2-01 Jens - GSI-Lady-Jags
Lørdag 05.11. kl. 1315 2 B2-02 Figgjo koner 2 - EY 1
Lørdag 05.11. kl. 1315 3 A1-02 Bakke IF - Hovsherad 2
Lørdag 05.11. kl. 1315 4 A2-02 Flekkefjord FK - Tonstad 2
Lørdag 05.11. kl. 1330 1 B2-01 Figgjo koner 1 - Norconsult Sjokoladejentene
Lørdag 05.11. kl. 1330 2 B2-02 Oddemarka - EGC
Lørdag 05.11. kl. 1330 3 A1-01 Kvitsøy 1 - Kvitsøy 3
Lørdag 05.11. kl. 1330 4 A2-01 Vindbjart FK - Tonstad 1
Lørdag 05.11. kl. 1345 1 B2-01 Fevang - Jens
Lørdag 05.11. kl. 1345 2 B2-02 SFF - Figgjo koner 2
Lørdag 05.11. kl. 1345 3 A1-02 Arnadal 1 - Kvitsøy 2
Lørdag 05.11. kl. 1345 4 A2-02 Flekkefjord FK - Øvrebø Ladies
Lørdag 05.11. kl. 1400 1 B2-01 GSI-Lady-Jags - Norconsult Sjokoladejentene
Lørdag 05.11. kl. 1400 2 B2-02 EY 1 - EGC
Lørdag 05.11. kl. 1400 3 A1-01 Kvitsøy 3 - Hovsherad 1
Lørdag 05.11. kl. 1400 4 A2-01 Tonstad 1 - Borg
Lørdag 05.11. kl. 1415 1 B2-01 Figgjo koner 1 - Fevang
Lørdag 05.11. kl. 1415 2 B2-02 Oddemarka - SFF
Lørdag 05.11. kl. 1415 3 A1-01 Kvitsøy 1 - Arnadal 2
Lørdag 05.11. kl. 1415 4 A2-01 Vindbjart FK - Torridal IL
Lørdag 05.11. kl. 1430 1 B1-09 Bryne Rør - FMC Biopolymer
Lørdag 05.11. kl. 1430 2 B1-10 Halråde - Fotball Anyone?
Lørdag 05.11. kl. 1430 3 A1-02 Kvitsøy 2 - Hovsherad 2
Lørdag 05.11. kl. 1430 4 A2-02 Tonstad 2 - Øvrebø Ladies
Lørdag 05.11. kl. 1445 1 B1-09 Stig og di - Møller Bil
Lørdag 05.11. kl. 1445 2 B1-10 Sig Halvorsen - Vectura
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 05.11. kl. 1445 3 A1-02 Arnadal 1 - Bakke IF
Lørdag 05.11. kl. 1445 4 B3 Vectura og Arcusgruppen - Birger N. Haug
Lørdag 05.11. kl. 1500 1 B2 semifinale 1    
Lørdag 05.11. kl. 1500 2 B2 semifinale 2    
Lørdag 05.11. kl. 1500 3 B3 TIF - Rett-Bygg
Lørdag 05.11. kl. 1500 4 A2-02 Tonstad 2 - Flekkefjord FK
Lørdag 05.11. kl. 1515 1 B1-09 Møller Bil - Bryne Rør
Lørdag 05.11. kl. 1515 2 B1-10 The Gunners - Halråde
Lørdag 05.11. kl. 1515 3 B3 Birger N. Haug - Visma Flyers
Lørdag 05.11. kl. 1515 4 B4 Egersund Gul og Blå 1 - GSI-Jags Mix
Lørdag 05.11. kl. 1530 1 B1-09 FMC Biopolymer - Stig og di
Lørdag 05.11. kl. 1530 2 B1-10 Fotball Anyone? - Sig Halvorsen
Lørdag 05.11. kl. 1530 3 B3 TIF - Vectura og Arcusgruppen
Lørdag 05.11. kl. 1530 4 B4 Egersund Gul og Blå 2 - Norconsult Smågodt 
Lørdag 05.11. kl. 1545 1 A1 semifinale 1    
Lørdag 05.11. kl. 1545 2 A2 semifinale 1    
Lørdag 05.11. kl. 1545 3 A1 semifinale 2    
Lørdag 05.11. kl. 1545 4 A2 semifinale 2    
Lørdag 05.11. kl. 1600 1 B1-09 Stig og di - Bryne Rør
Lørdag 05.11. kl. 1600 2 B1-10 Vectura - The Gunners
Lørdag 05.11. kl. 1600 3 B4 Egersund Gul og Blå 2 - Egersund Gul og Blå 1
Lørdag 05.11. kl. 1600 4 B2 Finale    
Lørdag 05.11. kl. 1615 1 B1-09 FMC Biopolymer - Møller Bil
Lørdag 05.11. kl. 1615 2 B1-10 Sig Halvorsen - Halråde
Lørdag 05.11. kl. 1615 3 B3 Visma Flyers - Rett-Bygg
Lørdag 05.11. kl. 1615 4 B4 Norconsult Smågodt  - Egersund Gul og Blå 3
Lørdag 05.11. kl. 1630 1 B3 TIF - Birger N. Haug
Lørdag 05.11. kl. 1630 1 B4 Egersund Gul og Blå 2 - GSI-Jags Mix
Lørdag 05.11. kl. 1630 3 B3 Vectura og Arcusgruppen - Stig og di
Lørdag 05.11. kl. 1630 4 A2 Finale    
Lørdag 05.11. kl. 1645 1 B4 Egersund Gul og Blå 1 - Egersund Gul og Blå 3
Lørdag 05.11. kl. 1645 2 B1-10 Fotball Anyone? - Vectura
Lørdag 05.11. kl. 1645 4 A1 Finale    
Lørdag 05.11. kl. 1700 1        
Lørdag 05.11. kl. 1700 2 B1-10 The Gunners - Sig Halvorsen
Lørdag 05.11. kl. 1700 3 B3 Rett-Bygg - Stig og di
Lørdag 05.11. kl. 1700 4        
Lørdag 05.11. kl. 1715 1 B4 Norconsult Smågodt  - Egersund Gul og Blå 1
Lørdag 05.11. kl. 1715 2 B4 GSI-Jags Mix - Egersund Gul og Blå 3
Lørdag 05.11. kl. 1715 3 B3 Stig og di - Visma Flyers
Lørdag 05.11. kl. 1715 4        
Lørdag 05.11. kl. 1730 2 B1-10 Halråde - Vectura
Lørdag 05.11. kl. 1745 1 B3 Stig og di - TIF
Lørdag 05.11. kl. 1745 2 B1-10 Fotball Anyone? - The Gunners
Lørdag 05.11. kl. 1745 3 B3 Vectura og Arcusgruppen - Visma Flyers
Lørdag 05.11. kl. 1745 4 B3 Birger N. Haug - Rett-Bygg
Lørdag 05.11. kl. 1800 1 B4 Egersund Gul og Blå 3 - Egersund Gul og Blå 2
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 05.11. kl. 1800 2 B4 GSI-Jags Mix - Norconsult Smågodt 
Lørdag 05.11. kl. 1800 3        
Lørdag 05.11. kl. 1800 4        
Lørdag 05.11. kl. 1815 1 B3 Rett-Bygg - Vectura og Arcusgruppen
Lørdag 05.11. kl. 1815 2 B3 Visma Flyers - TIF
Lørdag 05.11. kl. 1815 3        
Lørdag 05.11. kl. 1815 4 B3 Birger N. Haug - Stig og di

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Fredrik Fredriksen | Svar 02.11.2016 10.19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

Silje | Svar 01.11.2016 23.53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

Kjell inge | Svar 31.10.2016 17.50

Blir aktivklasse menn sine finaler spilt på lørdagen?

Marianne | Svar 04.11.2012 15.52

Er kampoppsettet klart

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden