KAMPPROGRAM 2014 LØRDAG

 KAMPOPPSETT - for lørdag 08.nov.2014

oppdatert 05.11.2014

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 08.11. kl. 0900 1 B1-01 Proffpartner ET - Optimera Stangeland
Lørdag 08.11. kl. 0900 2 B1-03 Egersund Group - Front Bygg
Lørdag 08.11. kl. 0900 3 B1-05 CG Glass 1 - EY 1
Lørdag 08.11. kl. 0900 4 B1-07 MacGregor - EY 2
Lørdag 08.11. kl. 0915 1 B1-01 FC International - M&G Elektro
Lørdag 08.11. kl. 0915 2 B1-03 Tveit & Hafnor - Klepp Rør
Lørdag 08.11. kl. 0915 3 B1-05 Fakta Bygg - Dukati
Lørdag 08.11. kl. 0915 4 B1-07 Avinor Sola - Fagmur & Flis
Lørdag 08.11. kl. 0930 1 B1-02 Lie Blikk - Rønning 1
Lørdag 08.11. kl. 0930 2 B1-04 Visma - Sjømannsforeningen
Lørdag 08.11. kl. 0930 3 B1-06 Lundsiden - EY 3
Lørdag 08.11. kl. 0930 4 B1-08 Rønning 4 - MHWirth
Lørdag 08.11. kl. 0945 1 B1-02 Rett-Bygg - CG Glass 2
Lørdag 08.11. kl. 0945 2 B1-04 Pølsepojkarna - Rønning 2
Lørdag 08.11. kl. 0945 3 B1-06 Rønning 3 - Motorsyklisten
Lørdag 08.11. kl. 0945 4 B1-08 Malthe Winje - Windmill
Lørdag 08.11. kl. 1000 1 B1-01 M&G Elektro - Proffpartner ET
Lørdag 08.11. kl. 1000 2 B1-03 Klepp Rør - Egersund Group
Lørdag 08.11. kl. 1000 3 B1-05 Dukati - CG Glass 1
Lørdag 08.11. kl. 1000 4 B1-07 Fagmur & Flis - MacGregor
Lørdag 08.11. kl. 1015 1 B1-01 Optimera Stangeland - FC International
Lørdag 08.11. kl. 1015 2 B1-03 Front Bygg - Tveit & Hafnor
Lørdag 08.11. kl. 1015 3 B1-05 EY 1 - Fakta Bygg
Lørdag 08.11. kl. 1015 4 B1-07 EY 2 - Avinor Sola
Lørdag 08.11. kl. 1030 1 B1-02 CG Glass 2 - Lie Blikk
Lørdag 08.11. kl. 1030 2 B1-04 Rønning 2 - Visma
Lørdag 08.11. kl. 1030 3 B1-06 Motorsyklisten - Lundsiden
Lørdag 08.11. kl. 1030 4 B1-08 Windmill - Rønning 4
Lørdag 08.11. kl. 1045 1 B1-02 Rønning 1 - Rett-Bygg
Lørdag 08.11. kl. 1045 2 B1-04 Sjømannsforeningen - Pølsepojkarna
Lørdag 08.11. kl. 1045 3 B1-06 EY 3 - Rønning 3
Lørdag 08.11. kl. 1045 4 B1-08 MHWirth - Malthe Winje
Lørdag 08.11. kl. 1100 1 B1-01 FC International - Proffpartner ET
Lørdag 08.11. kl. 1100 2 B1-03 Tveit & Hafnor - Egersund Group
Lørdag 08.11. kl. 1100 3 B1-05 Fakta Bygg - CG Glass 1
Lørdag 08.11. kl. 1100 4 B1-07 Avinor Sola - MacGregor
Lørdag 08.11. kl. 1115 1 B1-01 Optimera Stangeland - M&G Elektro
Lørdag 08.11. kl. 1115 2 B1-03 Front Bygg - Klepp Rør
Lørdag 08.11. kl. 1115 3 B1-05 EY 1 - Dukati
Lørdag 08.11. kl. 1115 4 B1-07 Fagmur & Flis - EY 2
Lørdag 08.11. kl. 1130 1 B1-02 Rett-Bygg - Lie Blikk
Lørdag 08.11. kl. 1130 2 B1-04 Pølsepojkarna - Visma
Lørdag 08.11. kl. 1130 3 B1-06 Motorsyklisten - EY 3
Lørdag 08.11. kl. 1130 4 B1-08 MHWirth - Windmill
Lørdag 08.11. kl. 1145 1 B1-02 CG Glass 2 - Rønning 1
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 08.11. kl. 1145 2 B1-04 Rønning 2 - Sjømannsforeningen
Lørdag 08.11. kl. 1145 3 B1-06 Rønning 3 - Lundsiden
Lørdag 08.11. kl. 1145 4 B1-08 Rønning 4 - Malthe Winje
Lørdag 08.11. kl. 1200 1 B4 GSI-Jags - Egersund Gul og blå
Lørdag 08.11. kl. 1200 2 B3 Egersund Gul og Blå - Hånes OB
Lørdag 08.11. kl. 1200 3 AB2-03 Eiger - EY
Lørdag 08.11. kl. 1200 4 A1-02 Arnadal 2 - Hovsherad 1
Lørdag 08.11. kl. 1215 1 B4 ENI Norge - PWC Kr.sand Miks
Lørdag 08.11. kl. 1215 2 B3 Malthe Winje - Visma Flyers
Lørdag 08.11. kl. 1215 3 AB2-03 Oddemarka - Fevang
Lørdag 08.11. kl. 1215 4 AB2-01 Vindbjart - Tess Babes
Lørdag 08.11. kl. 1230 1 B1-09 GSI-Jags - Stavanger Fengsel 2
Lørdag 08.11. kl. 1230 2 AB2-01 Borg - GSI-Jags
Lørdag 08.11. kl. 1230 3 AB2-02 Birkenes - ConocoPhillips
Lørdag 08.11. kl. 1230 4 AB2-02 NOV - PWC
Lørdag 08.11. kl. 1245 1 A1-01 Kvitsøy - Hinna C - Golden Boys
Lørdag 08.11. kl. 1245 2 A1-01 Arnadal 1 - Hovsherad 2
Lørdag 08.11. kl. 1245 3 A1-02 Hovsherad 1 - Muskel
Lørdag 08.11. kl. 1245 4 B3 Visma Flyers - Egersund Gul og Blå
Lørdag 08.11. kl. 1300 1 B4 Eni Norge - GSI-Jags
Lørdag 08.11. kl. 1300 2 AB2-03 Bliss Frisør - EY
Lørdag 08.11. kl. 1300 3 AB2-03 Eiger - Oddemarka
Lørdag 08.11. kl. 1300 4 AB2-01 Stavanger Fengsel   - Vindbjart
Lørdag 08.11. kl. 1315 1 B4 Egersund Gul og Blå - PWC Kr.sand Miks
Lørdag 08.11. kl. 1315 2 A1-02 Muskel - Arnadal 2
Lørdag 08.11. kl. 1315 3 AB2-01 GSI-Jags - Tess Babes
Lørdag 08.11. kl. 1315 4 AB2-02 Vollen FK - Birkenes
Lørdag 08.11. kl. 1330 1 AB2-02 PWC - ConocoPhillips
Lørdag 08.11. kl. 1330 2 B1-09 Stavanger Fengsel 2 - Egersund Gul og Blå
Lørdag 08.11. kl. 1330 3 AB2-03 Bliss Frisør - Eiger
Lørdag 08.11. kl. 1330 4 B1-11 PWC 2 - Stavanger Fengsel 1
Lørdag 08.11. kl. 1345 1 AB2-01 Stavanger Fengsel   - Borg
Lørdag 08.11. kl. 1345 2 B3 Hånes OB - Malthe Winje
Lørdag 08.11. kl. 1345 3 AB2-02 Vollen FK - NOV
Lørdag 08.11. kl. 1345 4 A1-01 Arnadal 1 - Hinna C - Golden Boys
Lørdag 08.11. kl. 1400 1 B4 PWC Kr.sand Miks - GSI-Jags
Lørdag 08.11. kl. 1400 2 B4 Egersund Gul og Blå - Eni Norge
Lørdag 08.11. kl. 1400 3 AB2-03 Fevang   Bliss Frisør
Lørdag 08.11. kl. 1400 4 AB2-03 Oddemarka - EY
Lørdag 08.11. kl. 1415 1 AB2-02 NOV - Birkenes
Lørdag 08.11. kl. 1415 2 AB2-01 Vindbjart - GSI-Jags
Lørdag 08.11. kl. 1415 3 A1-02 Hovsherad 1 - Arnadal 2
Lørdag 08.11. kl. 1415 4 B1-12 Oceaneering 2 - Coop Norge Handel
Lørdag 08.11. kl. 1430 1 AB2-01 Tess Babes - Stavanger Fengsel  
Lørdag 08.11. kl. 1430 2 B3 Malthe Winje - Egersund Gul og Blå
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 08.11. kl. 1430 3 B1-09 Oceaneering 1 - GSI-Jags
Lørdag 08.11. kl. 1430 4 AB2-02 PWC - Vollen FK
Lørdag 08.11. kl. 1445 1 B1-11 Stillaskameratene - Stavanger Fengsel 1
Lørdag 08.11. kl. 1445 2 B3 Hånes OB - Visma Flyers
Lørdag 08.11. kl. 1445 3 B1-10 PWC Kr.sand Boys - PWC 1
Lørdag 08.11. kl. 1445 4 AB2-03 Fevang   Eiger
Lørdag 08.11. kl. 1500 1 AB2-03 Bliss Frisør - Oddemarka
Lørdag 08.11. kl. 1500 2 AB2-01 Borg - Vindbjart
Lørdag 08.11. kl. 1500 3 AB2-02 ConocoPhillips - NOV
Lørdag 08.11. kl. 1500 4 AB2-02 Birkenes - PWC
Lørdag 08.11. kl. 1515 1 AB2-03 EY - Fevang
Lørdag 08.11. kl. 1515 2 AB2-01 GSI-Jags - Stavanger Fengsel
Lørdag 08.11. kl. 1515 3 B1-10 AMV - COCA Norge
Lørdag 08.11. kl. 1515 4 A1-01 Hovsherad 2 - Kvitsøy
Lørdag 08.11. kl. 1530 1 B1-12 Vollen FK - NOV
Lørdag 08.11. kl. 1530 2 B1-11 Devoteam - PWC 2
Lørdag 08.11. kl. 1530 3 AB2-02 ConocoPhillips - Vollen FK
Lørdag 08.11. kl. 1530 4 AB2-01 Tess Babes - Borg
Lørdag 08.11. kl. 1545 1 B1-10 PWC 1 - COCA Norge
Lørdag 08.11. kl. 1545 2 B1-10 AMV - PWC Kr.sand Boys
Lørdag 08.11. kl. 1545 3 B1-09 GSI-Jags - Egersund Gul og Blå
Lørdag 08.11. kl. 1545 4 B1-09 Stavanger Fengsel 2 - Oceaneering 1
Lørdag 08.11. kl. 1600 1 A1-02 Muskel - Hovsherad 1
Lørdag 08.11. kl. 1600 2 B1-11 Stillaskameratene - Devoteam
Lørdag 08.11. kl. 1600 3 B1-12 Vollen FK - Oceaneering 2
Lørdag 08.11. kl. 1600 4 A1-01 Hinna C - Golden Boys - Hovsherad 2
Lørdag 08.11. kl. 1615 1 Kvart AB2-1 Trekkes - Trekkes
Lørdag 08.11. kl. 1615 2 Kvart AB2-2 Trekkes - Trekkes
Lørdag 08.11. kl. 1615 3 Kvart AB2-3 Trekkes - Trekkes
Lørdag 08.11. kl. 1615 4 Kvart AB2-4 Trekkes - Trekkes
Lørdag 08.11. kl. 1630 1 A1-02 Arnadal 2 - Muskel
Lørdag 08.11. kl. 1630 2 B1-12 Coop Norge Handel - NOV
Lørdag 08.11. kl. 1630 3 A1-01 Kvitsøy - Arnadal 1
Lørdag 08.11. kl. 1630 4 B1-09 Egersund Gul og Blå - Oceaneering 1
Lørdag 08.11. kl. 1645 1 B1-11 Stavanger Fengsel 1 - Devoteam
Lørdag 08.11. kl. 1645 2 Semi AB2-1 Vinner kvart AB2-1 - Vinner kvart AB2-4
Lørdag 08.11. kl. 1645 3 B1-11 PWC 2 - Stillaskameratene
Lørdag 08.11. kl. 1645 4 Semi AB2-2 Vinner kvart AB2-2 - Vinner kvart AB3-3
Lørdag 08.11. kl. 1700 1 B1-12 Coop Norge Handel - Vollen FK
Lørdag 08.11. kl. 1700 2 Semi A1-1 Vinner A1-01 - Nr 2 A1-02
Lørdag 08.11. kl. 1700 3        
Lørdag 08.11. kl. 1700 4 Semi A1-2 Vinner A1-02 - Nr 2 A1-01
Lørdag 08.11. kl. 1715 1 B1-10 PWC 1 - AMV
Lørdag 08.11. kl. 1715 2 B1-12 Coop Norge Handel Vollen FK
Lørdag 08.11. kl. 1715 3 B1-10 COCA Norge - PWC Kr.sand Boys
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 09.11. kl. 1715 4 B1-12 Oceaneering 2 NOV
Lørdag 08.11. kl. 1730 1     -  
Lørdag 08.11. kl. 1730 2 Finale AB2 Vinner semi AB2-1 - Vinner semi AB2-2
Lørdag 08.11. kl. 1730 3     -  
Lørdag 08.11. kl. 1730 4 Finale A1 Vinner semi A1-1 - Vinner semi A1-2
Lørdag 08.11. kl. 1745 1     -  
Lørdag 08.11. kl. 1745 2        
Lørdag 08.11. kl. 1745 3     -  
Lørdag 08.11. kl. 1745 4        
Lørdag 08.11. kl. 1800 1     -  
Lørdag 08.11. kl. 1800 2     -  
Lørdag 08.11. kl. 1800 3     -  
Lørdag 08.11. kl. 1800 4     -  

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden