Kampprogram 2019 lørdag

Kampprogram 2019 lørdag

 

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 10.11. kl. 1000 1 B1-01 Norconsult 1 - Rønnning 2
Lørdag 10.11. kl. 1000 2 B1-03 Vitrum Old Stars - Class of Grass FC
Lørdag 10.11. kl. 1000 3 B1-05 GSI Jags - PWC Stavanger 2
Lørdag 10.11. kl. 1000 4 B1-07 Dalane Energi 1 - Nat. Oilwell Varco
Lørdag 10.11. kl. 1015 1 B1-01 Exit - Malco
Lørdag 10.11. kl. 1015 2 B1-03 Stig og di - KSI Herrer 1
Lørdag 10.11. kl. 1015 3 B1-05 Sig. Halvorsen - Arnadal 1
Lørdag 10.11. kl. 1015 4 B1-07 EY Stavanger 2 - PWC Kristiansand 1
Lørdag 10.11. kl. 1030 1 B1-02 Nortura Forus - Berntdag.no
Lørdag 10.11. kl. 1030 2 B1-04 PWC Stavanger 1 - Arnadal 2
Lørdag 10.11. kl. 1030 3 B1-06 Møller Bil Egersund - Rønning 4
Lørdag 10.11. kl. 1030 4 B1-08 EY Stavanger 1 - Rønning 3
Lørdag 10.11. kl. 1045 1 B1-02 Rønning 1 - PWC Kristiansand 2
Lørdag 10.11. kl. 1045 2 B1-04 Dupont - FC Dal-Kurd
Lørdag 10.11. kl. 1045 3 B1-06 KSI Herrer 2 - Lie Blikk
Lørdag 10.11. kl. 1045 4 B1-08 Norconsult 2 - Dalane Energi 2
Lørdag 10.11. kl. 1100 1 B1-01 Malco - Norconsult 1
Lørdag 10.11. kl. 1100 2 B1-03 KSI Herrer 1 - Vitrum Old Stars
Lørdag 10.11. kl. 1100 3 B1-05 Arnadal 1 - GSI Jags
Lørdag 10.11. kl. 1100 4 B1-07 PWC Kristiansand 1 - Dalane Energi 1
Lørdag 10.11. kl. 1115 1 B1-01 Rønnning 2 - Exit
Lørdag 10.11. kl. 1115 2 B1-03 Class of Grass FC - Stig og di
Lørdag 10.11. kl. 1115 3 B1-05 PWC Stavanger 2 - Sig. Halvorsen
Lørdag 10.11. kl. 1115 4 B1-07 Nat. Oilwell Varco - EY Stavanger 2
Lørdag 10.11. kl. 1130 1 B1-02 PWC Kristiansand 2 - Nortura Forus
Lørdag 10.11. kl. 1130 2 B1-04 FC Dal-Kurd - PWC Stavanger 1
Lørdag 10.11. kl. 1130 3 B1-06 Lie Blikk - Møller Bil Egersund
Lørdag 10.11. kl. 1130 4 B1-08 Dalane Energi 2 - EY Stavanger 1
Lørdag 10.11. kl. 1145 1 B1-02 Berntdag.no - Rønning 1
Lørdag 10.11. kl. 1145 2 B1-04 Arnadal 2 - Dupont
Lørdag 10.11. kl. 1145 3 B1-06 Rønning 4 - KSI Herrer 2
Lørdag 10.11. kl. 1145 4 B1-08 Rønning 3 - Norconsult 2
Lørdag 10.11. kl. 1200 1 B1-01 Exit - Norconsult 1
Lørdag 10.11. kl. 1200 2 B1-03 Stig og di - Vitrum Old Stars
Lørdag 10.11. kl. 1200 3 B1-05 Sig. Halvorsen - GSI Jags
Lørdag 10.11. kl. 1200 4 B1-07 EY Stavanger 2 - Dalane Energi 1
Lørdag 10.11. kl. 1215 1 B1-01 Rønnning 2 - Malco
Lørdag 10.11. kl. 1215 2 B1-03 Class of Grass FC - KSI Herrer 1
Lørdag 10.11. kl. 1215 3 B1-05 PWC Stavanger 2 - Arnadal 1
Lørdag 10.11. kl. 1215 4 B1-07 PWC Kristiansand 1 - Nat. Oilwell Varco
Lørdag 10.11. kl. 1230 1 B1-02 Rønning 1 - Nortura Forus
Lørdag 10.11. kl. 1230 2 B1-04 Dupont - PWC Stavanger 1
Lørdag 10.11. kl. 1230 3 B1-06 Rønning 4 - Lie Blikk
Lørdag 10.11. kl. 1230 4 B1-08 Rønning 3 - Dalane Energi 2
Lørdag 10.11. kl. 1245 1 B1-02 PWC Kristiansand 2 - Berntdag.no
Lørdag 10.11. kl. 1245 2 B1-04 FC Dal-Kurd - Arnadal 2
Lørdag 10.11. kl. 1245 3 B1-06 KSI Herrer 2 - Møller Bil Egersund
Lørdag 10.11. kl. 1245 4 B1-08 EY Stavanger 1 - Norconsult 2
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 10.11. kl. 1300 1 B1-09 Sørl. Sykehus Arendal - Kverneland Energi
Lørdag 10.11. kl. 1300 2 B2 Norconsult - KSI Damer 1
Lørdag 10.11. kl. 1300 3 B4 Pippin - PWC Stavanger 3
Lørdag 10.11. kl. 1300 4 A2 Gimletroll 1 - Våg 2
Lørdag 10.11. kl. 1315 1        
Lørdag 10.11. kl. 1315 2 B2 KSI Damer 2 - EY Stavanger
Lørdag 10.11. kl. 1315 3 B4 PWC Kr.sand Miks - Ringåsen
Lørdag 10.11. kl. 1315 4 A2 Tveit - Gimletroll 2
Lørdag 10.11. kl. 1330 1 B1-09 EY Agder - Norsk Spennbetong
Lørdag 10.11. kl. 1330 2        
Lørdag 10.11. kl. 1330 3        
Lørdag 10.11. kl. 1330 4 A2 Våg 1 - Gimletroll 1
Lørdag 10.11. kl. 1345 1 B2 KSI Damer 2 - KSI Damer 1
Lørdag 10.11. kl. 1345 2 B2 Norconsult - EY Stavanger
Lørdag 10.11. kl. 1345 3 B4 Pippin - Ringåsen
Lørdag 10.11. kl. 1345 4 B4 PWC Kr.sand Miks - PWC Stavanger 3
Lørdag 10.11. kl. 1400 1 B1-09 Norsk Spennbetong - Sørl. Sykehus Arendal
Lørdag 10.11. kl. 1400 2        
Lørdag 10.11. kl. 1400 3        
Lørdag 10.11. kl. 1400 4 A2 Tveit - Våg 2
Lørdag 10.11. kl. 1415 1 B1-09 Kverneland Energi - EY Agder
Lørdag 10.11. kl. 1415 2 B2 KSI Damer 2 - Norconsult
Lørdag 10.11. kl. 1415 3 B4 PWC Kr.sand Miks - Pippin
Lørdag 10.11. kl. 1415 4 A2 Våg 1 - Gimletroll 2
Lørdag 10.11. kl. 1430 1        
Lørdag 10.11. kl. 1430 2 B2 KSI Damer 1 - EY Stavanger
Lørdag 10.11. kl. 1430 3 B4 PWC Stavanger 3 - Ringåsen
Lørdag 10.11. kl. 1430 4 A2 Gimletroll 1 - Tveit
Lørdag 10.11. kl. 1445 1        
Lørdag 10.11. kl. 1445 2        
Lørdag 10.11. kl. 1445 3        
Lørdag 10.11. kl. 1445 4 A2 Våg 2 - Gimletroll 2
Lørdag 10.11. kl. 1500 1 B1-09 EY Agder - Sørl. Sykehus Arendal
Lørdag 10.11. kl. 1500 2 B2 KSI Damer 1 - Norconsult
Lørdag 10.11. kl. 1500 3 B4 PWC Stavanger 3 - Pippin
Lørdag 10.11. kl. 1500 4        
Lørdag 10.11. kl. 1515 1        
Lørdag 10.11. kl. 1515 2 B2 EY Stavanger - KSI Damer 2
Lørdag 10.11. kl. 1515 3 B4 Ringåsen - PWC Kr.sand Miks
Lørdag 10.11. kl. 1515 4 A2 Tveit - Våg 1
Lørdag 10.11. kl. 1530 1 B1-09 Kverneland Energi - Norsk Spennbetong
Lørdag 10.11. kl. 1530 2        
Lørdag 10.11. kl. 1530 3        
Lørdag 10.11. kl. 1530 4 A2 Gimletroll 2 - Gimletroll 1
Lørdag 10.11. kl. 1545 1 B2 KSI Damer 1 - KSI Damer 2
Lørdag 10.11. kl. 1545 2 B2 EY Stavanger - Norconsult
Lørdag 10.11. kl. 1545 3 B4 Ringåsen - Pippin
Lørdag 10.11. kl. 1545 4 B4 PWC Stavanger 3 - PWC Kr.sand Miks
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 10.11. kl. 1600 1        
Lørdag 10.11. kl. 1600 2        
Lørdag 10.11. kl. 1600 3        
Lørdag 10.11. kl. 1600 4 A2 Våg 1 - Våg 2
Lørdag 10.11. kl. 1615 1 B2 EY Stavanger - KSI Damer 1
Lørdag 10.11. kl. 1615 2 B2 KSI Damer 2 - Norconsult
Lørdag 10.11. kl. 1615 3 B4 PWC Kr.sand Miks - Pippin
Lørdag 10.11. kl. 1615 4 B4 Ringåsen - PWC Stavanger 3
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

29.10 | 08:14

Puljeinndeling og kampoppsett vil være klart ca. en uke før turneringen starter, dvs. i løpet av kommende helg.

...
28.10 | 21:23

hei,korti blir gruppespillet lagt ut for neste turnering den 8-10november?

...
26.09 | 19:13

Bedriftsidretten har også en turnering andre helg i februar 2020 i Sørlandshallen.

...
26.09 | 19:11

Hei, under bildet på forsiden står det at turneringen arrangeres 08.-10.nov. Under påmelding finner du kontaktinfo. Klikk på fanene for mer oppdatert info.

...
Du liker denne siden