KAMPPROGRAM 2014 SØNDAG

KAMPPROGRAM SØNDAG 09.NOV.2014.

Oppdatert 04.11.2014.

Tidspunkt bane kamp kampnr hjemmelag - bortelag
søndag 09.11. kl. 1000 1 Avsl.kamper B1 Vinner pulje B1-01 - Nr. 2 pulje B1-06
søndag 09.11. kl. 1000 2 Avsl.kamper B2 Nr. 2 pulje B1-05 - Vinner pulje B1-02
søndag 09.11. kl. 1000 3 Avsl.kamper B3 Vinner pulje B1-03 - Nr. 2 pulje B1-04
søndag 09.11. kl. 1000 4 Avsl.kamper B4 Nr. 2 pulje B1-03 - Vinner pulje B1-04
søndag 09.11. kl. 1020 1 Avsl.kamper B5 Vinner pulje B1-05 - Nr. 2 pulje B1-02
søndag 09.11. kl. 1020 2 Avsl.kamper B6 Nr. 2 pulje B1-01 - Vinner pulje B1-06
søndag 09.11. kl. 1020 3 Avsl.kamper B7 Vinner pulje B1-07 - Nr. 2 pulje B1-12
søndag 09.11. kl. 1020 4 Avsl.kamper B8 Nr. 2 pulje B1-11 - Vinner pulje B1-08
søndag 09.11. kl. 1040 1 Avsl.kamper B9 Vinner pulje B1-09 - Nr. 2 pulje B1-10
søndag 09.11. kl. 1040 2 Avsl.kamper B10 Nr. 2 pulje B1-09 - Vinner pulje B1-10
søndag 09.11. kl. 1040 3 Avsl.kamper B11 Vinner pulje B1-11 - Nr. 2 pulje B1-08
søndag 09.11. kl. 1040 4 Avsl.kamper B12 Nr. 2 pulje B1-07 - Vinner pulje B1-12
søndag 09.11. kl. 1100 1 1/8 B13 Vinner kamp B1 - Vinner kamp B4
søndag 09.11. kl. 1100 2 1/8 B14 Vinner kamp B2 - Vinner kamp B5
søndag 09.11. kl. 1100 3          
søndag 09.11. kl. 1100 4 1/8 B15 Vinner kamp B3 - Vinner kamp B6
søndag 09.11. kl. 1120 1 1/8 B16 Vinner kamp B10 - Vinner kamp B7
søndag 09.11. kl. 1120 2 1/8 B17 Vinner kamp B11 - Vinner kamp B8
søndag 09.11. kl. 1120 3          
søndag 09.11. kl. 1120 4 1/8 B18 Vinner kamp B12 - Vinner kamp B9
søndag 09.11. kl. 1140 1          
søndag 09.11. kl. 1140 2 6 vinnere av 1/8 delsfinalene går til kvartfinale
søndag 09.11. kl. 1140 3 2 av de 6 andre lagene går videre, avgjøres på straffespark
søndag 09.11. kl. 1140 4          
søndag 09.11. kl. 1200 1 1/4 B19 trekkes    
søndag 09.11. kl. 1200 2 1/4 B20 trekkes    
søndag 09.11. kl. 1200 3 1/4 B21 trekkes    
søndag 09.11. kl. 1200 4 1/4 B22 trekkes    
søndag 09.11. kl. 1220 1          
søndag 09.11. kl. 1220 2          
søndag 09.11. kl. 1220 3          
søndag 09.11. kl. 1220 4          
søndag 09.11. kl. 1240 1          
søndag 09.11. kl. 1240 2 semi B23 Vinner kamp 19 - Vinner kamp B22
søndag 09.11. kl. 1240 3          
søndag 09.11. kl. 1240 4 semi B24 Vinner kamp B20 - Vinner kamp B21
søndag 09.11. kl. 1300 1          
søndag 09.11. kl. 1300 2          
søndag 09.11. kl. 1300 3          
søndag 09.11. kl. 1300 4          
søndag 09.11. kl. 1320 1       -  
søndag 09.11. kl. 1320 2 finale B25 Vinner kamp B23 - Vinner kamp B24
søndag 09.11. kl. 1320 3          
søndag 09.11. kl. 1320 4          

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden