Kampprogram 2017 søndag

BEDRIFT KLASSE 1 MENN – sluttspill søndag

De tre beste lagene fra puljespillet lørdag går videre til sluttspill søndag.

Her får hvert lag først to puljekamper.

Puljevinnerne går videre til kvartfinale, deretter semifinaler og finale.

Pulje S1

 

Pulje S2

 

Pulje S3

 

Pulje S4

Vinner pulje 8

 

Vinner pulje 7

 

Vinner pulje 6

 

Vinner pulje 5

Nr. 2 pulje 5

 

Nr. 2 pulje 6

 

Nr. 2 pulje 7

 

Nr. 2 pulje 8

Nr. 3 pulje 1

 

Nr. 3 pulje 2

 

Nr. 3 pulje 3

 

Nr. 3 pulje 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Pulje S5

 

Pulje S6

 

Pulje S7

 

Pulje S8

Vinner pulje 4

 

Vinner pulje 3

 

Vinner pulje 2

 

Vinner pulje 1

Nr. 2 pulje 1

 

Nr. 2 pulje 2

 

Nr. 2 pulje 3

 

Nr. 2 pulje 4

Nr. 3 pulje 5

 

Nr. 3 pulje 6

 

Nr. 3 pulje 7

 

Nr. 3 pulje 8

 

KAMPPROGRAM:

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Søndag 29.10. kl. 1000 1 S1 Vinner pulje 8 - Nr. 2 pulje 5
Søndag 29.10. kl. 1000 2 S2 Vinner pulje 7 - Nr. 2 pulje 6
Søndag 29.10. kl. 1000 3 S3 Vinner pulje 6 - Nr. 2 pulje 7
Søndag 29.10. kl. 1000 4 S4 Vinner pulje 5 - Nr. 2 pulje 8
Søndag 29.10. kl. 1020 1 S5 Vinner pulje 4 - Nr. 2 pulje 1
Søndag 29.10. kl. 1020 2 S6 Vinner pulje 3 - Nr. 2 pulje 2
Søndag 29.10. kl. 1020 3 S7 Vinner pulje 2 - Nr. 2 pulje 3
Søndag 29.10. kl. 1020 4 S8 Vinner pulje 1 - Nr. 2 pulje 4
Søndag 29.10. kl. 1040 1 S1 Nr. 2 pulje 5 - Nr. 3 pulje 1
Søndag 29.10. kl. 1040 2 S2 Nr. 2 pulje 6 - Nr. 3 pulje 2
Søndag 29.10. kl. 1040 3 S3 Nr. 2 pulje 7 - Nr. 3 pulje 3
Søndag 29.10. kl. 1040 4 S4 Nr. 2 pulje 8 - Nr. 3 pulje 4
Søndag 29.10. kl. 1100 1 S5 Nr. 2 pulje 1 - Nr. 3 pulje 5
Søndag 29.10. kl. 1100 2 S6 Nr. 2 pulje 2 - Nr. 3 pulje 6
Søndag 29.10. kl. 1100 3 S7 Nr. 2 pulje 3 - Nr. 3 pulje 7
Søndag 29.10. kl. 1100 4 S8 Nr. 2 pulje 4 - Nr. 3 pulje 8
Søndag 29.10. kl. 1120 1 S1 Nr. 3 pulje 1 - Vinner pulje 8
Søndag 29.10. kl. 1120 2 S2 Nr. 3 pulje 2 - Vinner pulje 7
Søndag 29.10. kl. 1120 3 S3 Nr. 3 pulje 3 - Vinner pulje 6
Søndag 29.10. kl. 1120 4 S4 Nr. 3 pulje 4 - Vinner pulje 5
Søndag 29.10. kl. 1140 1 S5 Nr. 3 pulje 5 - Vinner pulje 4
Søndag 29.10. kl. 1140 2 S6 Nr. 3 pulje 6 - Vinner pulje 3
Søndag 29.10. kl. 1140 3 S7 Nr. 3 pulje 7 - Vinner pulje 2
Søndag 29.10. kl. 1140 4 S8 Nr. 3 pulje 8 - Vinner pulje 1
Søndag 29.10. kl. 1200 1        
Søndag 29.10. kl. 1200 2 Kvart 1 Vinner S1 - Vinner S4
Søndag 29.10. kl. 1200 3        
Søndag 29.10. kl. 1200 4 Kvart 2 Vinner S2 - Vinner S3
Søndag 29.10. kl. 1220 1        
Søndag 29.10. kl. 1220 2 Kvart 3 Vinner S5 - Vinner S8
Søndag 29.10. kl. 1220 3        
Søndag 29.10. kl. 1220 4 Kvart 4 Vinner S6 - Vinner S7
Søndag 29.10. kl. 1240 1        
Søndag 29.10. kl. 1240 2 Semi 1 Vinner kvart 1 - Vinner kvart 2
Søndag 29.10. kl. 1240 3        
Søndag 29.10. kl. 1240 4     -  
Søndag 29.10. kl. 1300 1        
Søndag 29.10. kl. 1300 2 Semi 2 Vinner kvart 3 - Vinner kvart 4
Søndag 29.10. kl. 1300 3        
Søndag 29.10. kl. 1300 4        
Søndag 29.10. kl. 1320 1     -  
Søndag 29.10. kl. 1320 2     -  
Søndag 29.10. kl. 1320 3     -  
Søndag 29.10. kl. 1320 4     -  
Søndag 29.10. kl. 1340 1     -  
Søndag 29.10. kl. 1340 2   Finale -  
Søndag 29.10. kl. 1340 3     -  
Søndag 29.10. kl. 1340 4     -  

 

 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

29.10 | 08:14

Puljeinndeling og kampoppsett vil være klart ca. en uke før turneringen starter, dvs. i løpet av kommende helg.

...
28.10 | 21:23

hei,korti blir gruppespillet lagt ut for neste turnering den 8-10november?

...
26.09 | 19:13

Bedriftsidretten har også en turnering andre helg i februar 2020 i Sørlandshallen.

...
26.09 | 19:11

Hei, under bildet på forsiden står det at turneringen arrangeres 08.-10.nov. Under påmelding finner du kontaktinfo. Klikk på fanene for mer oppdatert info.

...
Du liker denne siden