Kampprogram 2017 lørdag

 KAMPPROGRAM LØRDAG 28. OKTOBER 2017  (VERSJON 27102017):

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 28.10. kl. 1000 1 B1-01 Bavaria - Otra All Stars
Lørdag 28.10. kl. 1000 2 B1-03 FC Knekten - Vitrum 2
Lørdag 28.10. kl. 1000 3 B1-05 Dukati - GSI-Jags 1
Lørdag 28.10. kl. 1000 4 B1-07 GSI-Jags 2 - Stig og di
Lørdag 28.10. kl. 1015 1 B1-01 NOV - Rønning 1
Lørdag 28.10. kl. 1015 2 B1-03 LV Sushi - KH Maskin
Lørdag 28.10. kl. 1015 3 B1-05 M&G Elektro - PWC Kr.sand
Lørdag 28.10. kl. 1015 4 B1-07 Pippin - Vollen FK
Lørdag 28.10. kl. 1030 1 B1-02 Møller Bil Egersund - PWC Stvg. 1
Lørdag 28.10. kl. 1030 2 B1-04 COOP Stavanger - COCA Norge
Lørdag 28.10. kl. 1030 3 B1-06 PWC Stvg. 1 - EY 1
Lørdag 28.10. kl. 1030 4 B1-08 EY 2 - Arnadal
Lørdag 28.10. kl. 1045 1 B1-02 Rønning 2 - Vitrum 1
Lørdag 28.10. kl. 1045 2 B1-04 Norconsult - Fotball Anyone?
Lørdag 28.10. kl. 1045 3 B1-06 Rønning 3 - Sønnico Egersund
Lørdag 28.10. kl. 1045 4 B1-08 FMC Biopolymer - Ringåsen
Lørdag 28.10. kl. 1100 1 B1-01 Rønning 1 - Bavaria
Lørdag 28.10. kl. 1100 2 B1-03 KH Maskin - FC Knekten
Lørdag 28.10. kl. 1100 3 B1-05 PWC Kr.sand - Dukati
Lørdag 28.10. kl. 1100 4 B1-07 XR - GSI-Jags 2
Lørdag 28.10. kl. 1115 1 B1-01 Otra All Stars - NOV
Lørdag 28.10. kl. 1115 2 B1-03 Vitrum 2 - LV Sushi
Lørdag 28.10. kl. 1115 3 B1-05 GSI-Jags 1 - M&G Elektro
Lørdag 28.10. kl. 1115 4 B1-07 Stig og di - Pippin
Lørdag 28.10. kl. 1130 1 B1-02 Vitrum 1 - Møller Bil Egersund
Lørdag 28.10. kl. 1130 2 B1-04 Fotball Anyone? - COOP Stavanger
Lørdag 28.10. kl. 1130 3 B1-06 EY 1 - Rønning 3
Lørdag 28.10. kl. 1130 4 B1-08 GSI-Jags Felles - EY 2
Lørdag 28.10. kl. 1145 1 B1-02 PWC Stvg. 1 - Rønning 2
Lørdag 28.10. kl. 1145 2 B1-04 COCA Norge - Norconsult
Lørdag 28.10. kl. 1145 3 B1-06 Rønning 3 - PWC Stvg. 1
Lørdag 28.10. kl. 1145 4 B1-08 Arnadal - FMC Biopolymer
Lørdag 28.10. kl. 1200 1 B1-01 NOV - Bavaria
Lørdag 28.10. kl. 1200 2 B1-03 LV Sushi - FC Knekten
Lørdag 28.10. kl. 1200 3 B1-05 M&G Elektro - Dukati
Lørdag 28.10. kl. 1200 4 B1-07 Vollen FK - XR
Lørdag 28.10. kl. 1215 1 B1-01 Otra All Stars - Rønning 1
Lørdag 28.10. kl. 1215 2 B1-03 Vitrum 2 - KH Maskin
Lørdag 28.10. kl. 1215 3 B1-05 GSI-Jags 1 - PWC Kr.sand
Lørdag 28.10. kl. 1215 4 B1-07 Pippin - GSI-Jags 2
Lørdag 28.10. kl. 1230 1 B1-02 Rønning 2 - Møller Bil Egersund
Lørdag 28.10. kl. 1230 2 B1-04 Norconsult - COOP Stavanger
Lørdag 28.10. kl. 1230 3 B1-06 EY 1 - Sønnico Egersund
Lørdag 28.10. kl. 1230 4 B1-08 Ringåsen - GSI-Jags Felles
Lørdag 28.10. kl. 1245 1 B1-02 Vitrum 1 - PWC Stvg. 1
Lørdag 28.10. kl. 1245 2 B1-04 Fotball Anyone? - COCA Norge
Lørdag 28.10. kl. 1245 3     -  
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 28.10. kl. 1245 4 B1-08 FMC Biopolymer - EY 2
Lørdag 28.10. kl. 1300 1 B2-01 EGC - GSI Damer 1
Lørdag 28.10. kl. 1300 2 B3 Egersund Gul og Blå - Stig og di
Lørdag 28.10. kl. 1300 3 B1-06  PWC Stvg. 1  -  Sønnico Egersund
Lørdag 28.10. kl. 1300 4 B2-02 CB - GSI-Lady Jags 2
Lørdag 28.10. kl. 1315 1 B2-01 Borgestad All Stars - Fevang/Stokke
Lørdag 28.10. kl. 1315 2 A2 Gimletroll - Veitvedt SK
Lørdag 28.10. kl. 1315 3 B3 Bere Bere FC - Vik Old Stars
Lørdag 28.10. kl. 1315 4 B1-08 Arnadal - Ringåsen
Lørdag 28.10. kl. 1330 1 B4 Norconsult Miks - Egersund Gul og Blå 1
Lørdag 28.10. kl. 1330 2 A2 Torridal IL - Øvrebø
Lørdag 28.10. kl. 1330 3 B1-07  Stig og di  -  Vollen FK
Lørdag 28.10. kl. 1330 4 B1-08 GSI-Jags Felles - FMC Biopolymer
Lørdag 28.10. kl. 1345 1 B4 PWC Miks - Egersund Gul og Blå 2
Lørdag 28.10. kl. 1345 2 B1-06 COCA Norge  Rønning 3
Lørdag 28.10. kl. 1345 3 B1-07 XR  -  Pippin
Lørdag 28.10. kl. 1345 4 B2-02 EY - GSI-Lady Jags 2
Lørdag 28.10. kl. 1400 1 B2-01 Fevang/Stokke - EGC
Lørdag 28.10. kl. 1400 2 B3 Vik Old Stars - Egersund Gul og Blå
Lørdag 28.10. kl. 1400 3 A2 Øvrebø - Gimletroll
Lørdag 28.10. kl. 1400 4 B1-08 EY 2 - Ringåsen
Lørdag 28.10. kl. 1415 1 B2-01 GSI Damer 1 - Borgestad All Stars
Lørdag 28.10. kl. 1415 2 B3 Stig og di - Bere Bere FC
Lørdag 28.10. kl. 1415 3 B2-02 CB - EY
Lørdag 28.10. kl. 1415 4 B1-08 Arnadal - GSI-Jags Felles
Lørdag 28.10. kl. 1430 1 B1-06    
Lørdag 28.10. kl. 1430 2 B4 Egersund Gul og Blå 2 - Norconsult Miks
Lørdag 28.10. kl. 1430 3 B1-07  GSI-Jags 2  Vollen FK 
Lørdag 28.10. kl. 1430 4 A2 Veitvedt SK - Torridal IL
Lørdag 28.10. kl. 1445 1 B4 Egersund Gul og Blå 1 - PWC Miks
Lørdag 28.10. kl. 1445 2 B1-07  Stig og di  XR 
Lørdag 28.10. kl. 1445 3 B1-06     
Lørdag 28.10. kl. 1445 4 B2-02 GSI-Lady Jags 2 - CB
Lørdag 28.10. kl. 1500 1 B2-01 Borgestad All Stars - EGC
Lørdag 28.10. kl. 1500 2 B3 Bere Bere FC - Egersund Gul og Blå
Lørdag 28.10. kl. 1500 3     -  
Lørdag 28.10. kl. 1500 4 A2 Torridal IL - Gimletroll
Lørdag 28.10. kl. 1515 1 B2-01 GSI Damer 1 - Fevang/Stokke
Lørdag 28.10. kl. 1515 2 B3 Stig og di - Vik Old Stars
Lørdag 28.10. kl. 1515 3        
Lørdag 28.10. kl. 1515 4 B2-02 GSI-Lady Jags 2 - EY
Lørdag 28.10. kl. 1530 1 B4 PWC Miks - Norconsult Miks
Lørdag 28.10. kl. 1530 2        
Lørdag 28.10. kl. 1530 3        
Lørdag 28.10. kl. 1530 4 A2 Veitvedt SK - Øvrebø
           
           
Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag
Lørdag 28.10. kl. 1545 1 B4 Egersund Gul og Blå 1 - Egersund Gul og Blå 2
Lørdag 28.10. kl. 1545 2        
Lørdag 28.10. kl. 1545 3        
Lørdag 28.10. kl. 1545 4 B2-02 EY - CB
Lørdag 28.10. kl. 1600 1        
Lørdag 28.10. kl. 1600 2        
Lørdag 28.10. kl. 1600 3        
Lørdag 28.10. kl. 1600 4        
Lørdag 28.10. kl. 1615 1        
Lørdag 28.10. kl. 1615 2 B2 Semi - vinner B2-01 - Semi - nr 2 B2-02
Lørdag 28.10. kl. 1615 3        
Lørdag 28.10. kl. 1615 4 B2 Semi - vinner B2-02 - Semi - nr 2 B2-01
Lørdag 28.10. kl. 1630 1        
Lørdag 28.10. kl. 1630 2        
Lørdag 28.10. kl. 1630 3        
Lørdag 28.10. kl. 1630 4        
Lørdag 28.10. kl. 1645 1        
Lørdag 28.10. kl. 1645 2        
Lørdag 28.10. kl. 1645 3        
Lørdag 28.10. kl. 1645 4 B2 Finale    
Lørdag 28.10. kl. 1700 1        
Lørdag 28.10. kl. 1700 2        
Lørdag 28.10. kl. 1700 3        
Lørdag 28.10. kl. 1700 4        

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden