Puljeinndeling 2015

Puljeinndeling 2015

82 lag er nå fordelt i 6 ulike klasser - oppsettet er versjon 2 pr. 01.11.15:

BEDRIFT KLASSE 1 MENN

Bedrift klasse 1 menn har 42 påmeldte lag fordelt på 10 puljer.

Pulje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 og 8 spiller innledende puljespill lørdag mellom kl. 09.00 og kl. 12.00.

Pulje 9 og 10 spiller innledende puljespill mellom kl. 12.00 og kl. 18.00.  

De to beste lagene i hver pulje går videre til sluttspillkamper, 1/8 delsfinaler, kvartfinaler, semifinaler og finale søndag fra kl. 10.00 og utover.

Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
Fagmur & Flis Lie Blikk GSI Felles Norconsult 2
Egersund Group Statoil Hammerfest LNG Norconsult 1 Team Vectura
FC International Coca Norge Red Army Oslo FC Rønning 3
Rønning 1 Vitrum Old Stars EY 1 Visma
       
Pulje 5 Pulje 6 Pulje 7 Pulje 8
XR Visuell Komm. Lundsiden 1 Nortura EY 4
EY 3 EY 2 Lundsiden 2 SH Elektro Handel
M&G Elektro Egersund Gul og Blå Bavaria Stavanger Sjømannsforeningen
Rønning 4 NOV Rønning 2 GSI Jags Elite
       
  Pulje 9 Pulje 10    
Møller Bil Egersund Berthelsen & Garpestad    
FMC Biopolymer Stavanger Fengsel 2    
Stavangr Fengsel 1 PWC 1    
PWC 2 Vollen FK    
FC Knekten COOP Stavanger    

 

BEDRIFT KLASSE 2 KVINNER

12 lag spiller møtes til puljespill etter kl. 1200 på lørdag.

De to beste lagene i hver pulje, samt de to beste tredjelagene, spiller sluttspill med henholdsvis kvartfinaler, semifinaler og finale.

Tredjelagene rangeres etter snittpoeng pr. kamp i puljespillet, deretter antall scorede mål i snitt pr. kamp, til slutt loddtrekning. 

Pulje 1

 

Pulje 2

 

Pulje 3

Conoco Philips

 

Fevang

 

KSI 1

PWC

 

Oddemarka

 

Vollen FK

FK Grenland

 

Sob-i-hob

 

Aker Solutions

GSI

 

Norconsult

 

Valle

 

BEDRIFT KLASSE 3 OLDBOYS

6 påmeldte lag møtes til seriespill lørdag mellom kl. 12.00 og kl. 18.00.

Seriespill

Egersund Gul og Blå

Team Vectura OB

Andøya

Visma Flyers

TIF

SH Elektro Handel

 

BEDRIFT KLASSE 4 MIKS

5 påmeldte lag møtes til seriespill lørdag mellom kl. 12.00 og kl. 18.00.

Seriespill

Egersund Gul og Blå

Sønnico

GSI Miks

PWC Kr.sand Miks

NOV Onsdagsklubben4ever

 

 

AKTIV KLASSE 1 MENN

5 påmeldte lag møtes til seriespill lørdag mellom kl. 12.00 og kl. 18.00.

Seriespill

Arnadal 1

Arnadal 2

Hinna - Golden Boys

Hovsherad 1

Hovsherad 2

 

 

AKTIV KLASSE 2 KVINNER

12 lag spiller møtes til puljespill etter kl. 1200 på lørdag.

De to beste lagene i hver pulje, samt de to beste tredjelagene, spiller sluttspill med henholdsvis kvartfinaler, semifinaler og finale.  Tredjelagene rangeres etter snittpoeng pr. kamp i puljespillet, deretter antall scorede mål i snitt pr. kamp, til slutt loddtrekning. 

Pulje 1

 

Pulje 2

 

Pulje 3

Gimletroll 1

 

Hovsherad 1

 

Gimetroll A

Hovsherad 2

 

Borg

 

Birkenes 1

Eiger FK

 

Gimletroll 2

 

Vindbjart 2

Vindbjart 1

 

Birkenes 2

 

Øvrebø Ladies

 

 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden