Kampprogram 2015 lør

Kampprogram 2015 lørdag

Tidspunkt Bane Klasse/pulje Hjemmelag - Bortelag  
Lørdag 07.11. kl. 0900 1 B1-01 Fagmur & Flis - Egersund Group  
Lørdag 07.11. kl. 0900 2 B1-03 GSI Felles - Norconsult 1  
Lørdag 07.11. kl. 0900 3 B1-05 XR Visuell Komm. - EY 3  
Lørdag 07.11. kl. 0900 4 B1-07 Nortura - Lundsiden 2  
Lørdag 07.11. kl. 0915 1 B1-01 FC International - Rønning 1  
Lørdag 07.11. kl. 0915 2 B1-03 EY 1 - Red Army Oslo FC  
Lørdag 07.11. kl. 0915 3 B1-05 M&G Elektro - Rønning 4  
Lørdag 07.11. kl. 0915 4 B1-07 Bavaria Stavanger - Rønning 2  
Lørdag 07.11. kl. 0930 1 B1-02 Lie Blikk - Statoil Hammerfest LNG  
Lørdag 07.11. kl. 0930 2 B1-04 Visma - Rønning 3  
Lørdag 07.11. kl. 0930 3 B1-06 Lundsiden 1 - EY 2  
Lørdag 07.11. kl. 0930 4 B1-08 EY 4 - SH Elektro Handel  
Lørdag 07.11. kl. 0945 1 B1-02 Coca Norge - Vitrum Old Stars  
Lørdag 07.11. kl. 0945 2 B1-04 Team Vectura - Norconsult 2  
Lørdag 07.11. kl. 0945 3 B1-06 Egersund Gul og Blå - NOV  
Lørdag 07.11. kl. 0945 4 B1-08 GSI Jags Elite - Sjømannsforeningen  
Lørdag 07.11. kl. 1000 1 B1-01 Rønning 1 - Fagmur & Flis  
Lørdag 07.11. kl. 1000 2 B1-03 Red Army Oslo FC - GSI Felles  
Lørdag 07.11. kl. 1000 3 B1-05 Rønning 4 - XR Visuell Komm.  
Lørdag 07.11. kl. 1000 4 B1-07 Rønning 2 - Nortura  
Lørdag 07.11. kl. 1015 1 B1-01 Egersund Group - FC International  
Lørdag 07.11. kl. 1015 2 B1-03 Norconsult 1 - EY 1  
Lørdag 07.11. kl. 1015 3 B1-05 EY 3 - M&G Elektro  
Lørdag 07.11. kl. 1015 4 B1-07 Lundsiden 2 - Bavaria Stavanger  
Lørdag 07.11. kl. 1030 1 B1-02 Vitrum Old Stars  - Lie Blikk  
Lørdag 07.11. kl. 1030 2 B1-04 Norconsult 2 - Visma  
Lørdag 07.11. kl. 1030 3 B1-06 NOV - Lundsiden 1  
Lørdag 07.11. kl. 1030 4 B1-08 Sjømannsforeningen - EY 4  
Lørdag 07.11. kl. 1045 1 B1-02 Statoil Hammerfest LNG - Coca Norge  
Lørdag 07.11. kl. 1045 2 B1-04 Rønning 3 - Team Vectura  
Lørdag 07.11. kl. 1045 3 B1-06 EY 2 - Egersund Gul og Blå  
Lørdag 07.11. kl. 1045 4 B1-08 SH Elektro Handel - GSI Jags Elite  
Lørdag 07.11. kl. 1100 1 B1-01 FC International - Fagmur & Flis  
Lørdag 07.11. kl. 1100 2 B1-03 EY 1 - GSI Felles  
Lørdag 07.11. kl. 1100 3 B1-05 M&G Elektro - XR Visuell Komm.  
Lørdag 07.11. kl. 1100 4 B1-07 Bavaria Stavanger - Nortura  
Lørdag 07.11. kl. 1115 1 B1-01 Egersund Group - Rønning 1  
Lørdag 07.11. kl. 1115 2 B1-03 Norconsult 1 - Red Army Oslo FC  
Lørdag 07.11. kl. 1115 3 B1-05 EY 3 - Rønning 4  
Lørdag 07.11. kl. 1115 4 B1-07 Rønning 2 - Lundsiden 2  
Lørdag 07.11. kl. 1130 1 B1-02 Coca Norge - Lie Blikk  
Lørdag 07.11. kl. 1130 2 B1-04 Team Vectura - Visma  
Lørdag 07.11. kl. 1130 3 B1-06 NOV - EY 2  
Lørdag 07.11. kl. 1130 4 B1-08 SH Elektro Handel - Sjømannsforeningen  
Lørdag 07.11. kl. 1145 1 B1-02 Vitrum Old Stars - Statoil Hammerfest LNG  
Lørdag 07.11. kl. 1145 2 B1-04 Norconsult 2 - Rønning 3  
Lørdag 07.11. kl. 1145 3 B1-06 Egersund Gul og Blå - Lundsiden 1  
Lørdag 07.11. kl. 1145 4 B1-08 EY 4 - GSI Jags Elite  
Lørdag 07.11. kl. 1200 1 A2-01 Eiger FK - Vindbjart 1  
Lørdag 07.11. kl. 1200 2 B2-01 ConocoPhilips - PWC  
Lørdag 07.11. kl. 1200 3 A1 Arnadal 1 - Hovsherad 2  
Lørdag 07.11. kl. 1200 4 B2-02 Fevang - Oddemarka  
Lørdag 07.11. kl. 1215 1 A2-01 Gimletroll 1 - Hovsherad 2  
Lørdag 07.11. kl. 1215 2 B2-01 FK Grenland - GSI  
Lørdag 07.11. kl. 1215 3 A1 Arnadal 2 - Hinna - Golden Boys  
Lørdag 07.11. kl. 1215 4 B2-02 Sob-i-hob - Norconsult  
Lørdag 07.11. kl. 1230 1 A2-03 Birkenes 1 - Gimletroll A  
Lørdag 07.11. kl. 1230 2 A2-02 Birkenes 2 - Hovsherad 1  
Lørdag 07.11. kl. 1230 3 B4 Egersund Gul og Blå - PWC Kr.sand Miks  
Lørdag 07.11. kl. 1230 4 B2-03 KSI 1 - Vollen FK  
Lørdag 07.11. kl. 1245 1 A2-03 Øvrebø Ladies - Vindbjart 2  
Lørdag 07.11. kl. 1245 2 A2-02 Borg  - Gimletroll 2  
Lørdag 07.11. kl. 1245 3 B4 GSI Miks - NOV Onsdagsklubben4ever  
Lørdag 07.11. kl. 1245 4 B2-03 AkerSolutions - Valle  
Lørdag 07.11. kl. 1300 1 A2-01 Gimletroll 1 - Vindbjart 1  
Lørdag 07.11. kl. 1300 2 B2-01 ConocoPhilips - FK Grenland  
Lørdag 07.11. kl. 1300 3 A1 Hovsherad 1 - Hinna - Golden Boys  
Lørdag 07.11. kl. 1300 4 B2-02 Sob-i-hob - Fevang  
Lørdag 07.11. kl. 1315 1 A2-01 Hovsherad 2 - Eiger FK  
Lørdag 07.11. kl. 1315 2 B2-01 PWC - GSI  
Lørdag 07.11. kl. 1315 3 A1 Arnadal 2 - Arnadal 1  
Lørdag 07.11. kl. 1315 4 B2-02 Norconsult - Oddemarka  
Lørdag 07.11. kl. 1330 1 A2-03 Birkenes 1 - Vindbjart 2  
Lørdag 07.11. kl. 1330 2 A2-02 Gimletroll 2 - Hovsherad 1  
Lørdag 07.11. kl. 1330 3 B4 Sønnico - PWC Kr.sand Miks  
Lørdag 07.11. kl. 1330 4 B2-03 AkerSolutions - KSI 1  
Lørdag 07.11. kl. 1345 1 A2-03 Øvrebø Ladies - Gimletroll A  
Lørdag 07.11. kl. 1345 2 A2-02 Borg  - Birkenes 2  
Lørdag 07.11. kl. 1345 3 B4 GSI Miks - Egersund Gul og Blå  
Lørdag 07.11. kl. 1345 4 B2-03 Valle - Vollen FK  
Lørdag 07.11. kl. 1400 1 A2-01 Vindbjart 1 - Hovsherad 2  
Lørdag 07.11. kl. 1400 2 B2-01 FK Grenland - PWC  
Lørdag 07.11. kl. 1400 3 B3 Andøya - TIF  
Lørdag 07.11. kl. 1400 4 B2-02 Norconsult - Fevang  
Lørdag 07.11. kl. 1415 1 A2-01 Eiger FK - Gimletroll 1  
Lørdag 07.11. kl. 1415 2 B2-01 GSI - ConocoPhilips  
Lørdag 07.11. kl. 1415 3 B3 SH Elektro Handel - Egersund Gul og Blå  
Lørdag 07.11. kl. 1415 4 B2-02 Oddemarka - Sob-i-hob  
Lørdag 07.11. kl. 1430 1 A2-03 Vindbjart 2 - Gimletroll A  
Lørdag 07.11. kl. 1430 2 A2-02 Hovsherad 1 - Borg  
Lørdag 07.11. kl. 1430 3 B3 Team Vectura OB - Visma Flyers  
Lørdag 07.11. kl. 1430 4 B2-03 Valle - KSI 1  
Lørdag 07.11. kl. 1445 1 A2-03 Øvrebø Ladies - Birkenes 1  
Lørdag 07.11. kl. 1445 2 A2-02 Gimletroll 2 - Birkenes 2  
Lørdag 07.11. kl. 1445 3 A1 Hovsherad 2 - Hovsherad 1  
Lørdag 07.11. kl. 1445 4 B2-03 Vollen FK - AkerSolutions  
Lørdag 07.11. kl. 1500 1 B1-09 FC Knekten - Møller Bil Egersund  
Lørdag 07.11. kl. 1500 2 B3 TIF - SH Elektro Handel  
Lørdag 07.11. kl. 1500 3 A1 Arnadal 1 - Hinna - Golden Boys  
Lørdag 07.11. kl. 1500 4 B3 Egersund Gul og Blå - Andøya  
Lørdag 07.11. kl. 1515 1 B1-09 FMC Biopolymer - PWC 2  
Lørdag 07.11. kl. 1515 2 B1-10 Stavanger Fengsel 2 - PWC 1  
Lørdag 07.11. kl. 1515 3 B4 PWC Kr.sand Miks - GSI Miks  
Lørdag 07.11. kl. 1515 4 B3 TIF - Team Vectura OB  
Lørdag 07.11. kl. 1530 1 B1-10 Bertelsen og Garpestad - Vollen FK  
Lørdag 07.11. kl. 1530 2 B1-09 Møller Bil Egersund - Stavanger Fengsel 1  
Lørdag 07.11. kl. 1530 3 B4 NOV Onsdagsklubben4ever - Egersund Gul og Blå  
Lørdag 07.11. kl. 1530 4 B3 SH Elektro Handel - Visma Flyers  
Lørdag 07.11. kl. 1545 1 B1-10 COOP Stavanger - PWC 1  
Lørdag 07.11. kl. 1545 2 A1 Hinna - Golden Boys - Hovsherad 2  
Lørdag 07.11. kl. 1545 3 A1 Arnadal 2 - Hovsherad 1  
Lørdag 07.11. kl. 1545 4 B3 Team Vectura OB - Andøya  
Lørdag 07.11. kl. 1600 1 A2 Kvartfinale A2 - Kvartfinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1600 2 A2 Kvartfinale A2 - Kvartfinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1600 3 A2 Kvartfinale A2 - Kvartfinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1600 4 A2 Kvartfinale A2 - Kvartfinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1615 1 B2 Kvartfinale B2 - Kvartfinale B2  
Lørdag 07.11. kl. 1615 2 B2 Kvartfinale B2 - Kvartfinale B2  
Lørdag 07.11. kl. 1615 3 B2 Kvartfinale B2 - Kvartfinale B2  
Lørdag 07.11. kl. 1615 4 B2 Kvartfinale B2 - Kvartfinale B2  
Lørdag 07.11. kl. 1630 1 B1-09 Møller Bil Egersund - FMC Biopolymer  
Lørdag 07.11. kl. 1630 2 B1-09 FC Knekten - Stavanger Fengsel 1  
Lørdag 07.11. kl. 1630 3 A1 Hovsherad 1 - Arnadal 1  
Lørdag 07.11. kl. 1630 4 B4 Egersund Gul og Blå - Sønnico  
Lørdag 07.11. kl. 1645 1 B1-10 Bertelsen og Garpestad - Stavanger Fengsel 2  
Lørdag 07.11. kl. 1645 2 B3 Visma Flyers - TIF  
Lørdag 07.11. kl. 1645 3 A1 Hovsherad 2 - Arnadal 2  
Lørdag 07.11. kl. 1645 4 B4 PWC Kr.sand Miks - NOV Onsdagsklubben4ever  
Lørdag 07.11. kl. 1700 1 B1-10 Vollen FK - Coop Stavanger  
Lørdag 07.11. kl. 1700 2 B4 Sønnico - GSI Miks  
Lørdag 07.11. kl. 1700 3 B3 Andøya - SH Elektro Handel  
Lørdag 07.11. kl. 1700 4 B3 Egersund Gul og Blå - Team Vectura OB  
Lørdag 07.11. kl. 1715 1 A2 Semifinale A2 - Semifinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1715 2 A2 Semifinale A2 - Semifinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1715 3 B2 Semifinale B2 - Semifinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1715 4 B2 Semifinale B2 - Semifinale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1730 1 B1-09 PWC 2 - Møller Bil Egersund  
Lørdag 07.11. kl. 1730 2 B1-10 PWC 1 - Vollen FK  
Lørdag 07.11. kl. 1730 3 B3 SH Elektro Handel - Team Vectura OB  
Lørdag 07.11. kl. 1730 4 B3 Visma Flyers - Andøya  
Lørdag 07.11. kl. 1745 1 B1-10 COOP Stavanger - Berthelsen og Garpestad  
Lørdag 07.11. kl. 1745 2 B1-10 Vollen FK - Stavanger Fengsel 2  
Lørdag 07.11. kl. 1745 3 B4 NOV Onsdagsklubben4ever - Sønnico  
Lørdag 07.11. kl. 1745 4 B3 Visma Flyers - Egersund Gul og Blå  
Lørdag 07.11. kl. 1800 1 B1-09 FMC Biopolymer - FC Knekten  
Lørdag 07.11. kl. 1800 2 A2 Finale A2 - Finale A2  
Lørdag 07.11. kl. 1800 3 B1-09 Stavanger Fengsel 1 - PWC 2  
Lørdag 07.11. kl. 1800 4 B2 Finale B2 - Finale B2  
Lørdag 07.11. kl. 1815 1 B1-10 PWC 1 - Berthelsen og Garpestad  
Lørdag 07.11. kl. 1815 2 B1-10 Stavanger Fengsel 2 - Coop Stavanger  
Lørdag 07.11. kl. 1815 4 B3 Egersund Gul og Blå - TIF  
Lørdag 07.11. kl. 1830 1 B1-09 PWC 2 - FC Knekten  
Lørdag 07.11. kl. 1830 2 B1-09 Stavanger Fengsel 1   FMC Biopolymer  
             
             

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Kristine Fosså | Svar 29.10.2015 14.03

Hei! Når kommer kamp-oppsettet for lørdagen? Vi har noen spillere som kommer fra Stavanger på lørdagen som skulle ha planlagt reisen sin :)
Mvh
Kristine

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.11 | 00:44

Hvem vant turneringen ???

...
05.11 | 17:35

Hvorfor har dere ikke resultat oppdatering på nettsiden ??

...
02.11 | 10:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

...
01.11 | 23:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

...
Du liker denne siden